MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kartal Belediyesi Yelken Yaz Okulu öğrencileri, sertifikalarını aldılar
Kartal Belediyesi Yelken Yaz Okulu öğrencileri, sertifikalarını aldılar


Kartal Belediyesi Yelken Yaz Okulu 2014 sezonu öğrencileri, eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını dört tarafı denizle çevrili Büyükada Sosyal Tesislerinde aldılar.

unnamed

 

Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü işbirliğiyle açılan Kartal Belediyesi Yelken Yaz Okulu’nda 2014 yaz sezonu eğitimini tamamlayan 102 çocuk, Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesislerinde düzenlenen muhteşem bir törenle sertifikalarını aldılar. Törene, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Özel Kalem Müdürü Fehmi Oksay,Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Hüseyin Caner Güler,Kültür Müdürü Adem Uçar, Dragoz Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ertunk,Başkan Yardımcısı Derya Özdemir,Yönetim Kurulu üyesi Ferit Çetin, sporcu velileri ve yelkenci sporcular katıldı.

 

unnamed (2)

1.,2.,3. Ve 4. Dönem kursiyerlerin sertifikalarını Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz ve Dragoz Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ertunk, yarının deniz ve doğa savaşçılarını kutladılar ve sertifikalarını birlikte verdikten sonra toplu fotoğraf çektirdiler.
Sertifika töreninden sonra konuklar,sporcu velileri ve sporculara Başkan Öz, tesislerin bahçesinde Kokteyl verdi.

Etiketler:
📆 16 Eylül 2014 Salı 14:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR