MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Demet Akalın, İrem Derici ve Metin Arolat eelence’de sahne’de.
Demet Akalın, İrem Derici ve Metin Arolat eelence’de sahne’de.


Ünlü iletişimci Özgür Aras’ın bir kaç yıl önce gece hayatına kazandırdığı ve defalarca İstanbulun en iyi 10 kulübünden biri seçilen eelence yeni adresinde yeniden açıldı. Asmalımescit’te Odakule’nin yakınında açılan mekan açıldığı günden itibaren yine ünlüleri buluşturuyor.

 

Müzik koordinatörlüğünü ve dj liğini Mert Can yaptığı ve her hafta Perşembe geceleri dönüşümlü olarak sanat dünyasının yakından tanıdığı Ahmet Kamil Taşkın, Erkan Eroğlu, Serhat Tekin ve Yasemin Şefik’in dj setinin başında olacakları eelence, özel konseptli partileri ile adından yine sıkça söz ettirecek.

 
Eelencenin ilk konuklarından biri Türk Pop müziğinin son dönemdeki yükselen yıldızı İrem Derici olacak. 3 Eylül Çarşamba akşamı eelencede müzikseverlerle buluşacak genç şarkıcı, hem kendi şarkılarını hem de repertuarından sevilen şarkıları seslendirecek. İstanbulun en gözde gece kulübü eelencenin bir sonraki sürprizi söylediği şarkılarla kalpleri feth eden Metin Arolat eelencede 10 Eylül Çarşamba akşamı olacak ardından ise Demet Akalın. Türk Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın 17 Eylül Çarşamba gecesi eelencede sevenleriyle buluşacak.

 
eelence
Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi No: 69 / A (ex Rehab)
Beyoğlu / İstanbul

📆 01 Eylül 2014 Pazartesi 10:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR