MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Yaz Spor Okulu Sertifika Töreni’nde Selfie
Yaz Spor Okulu Sertifika Töreni’nde Selfie


Kadıköy Belediyesi’nin ilköğretim öğrencilerine yönelik hayata geçirdiği yaz spor okulları sertifika töreni ile son buldu.

 

 

Yüzü aşkın ilköğretim öğrencisinin katıldığı yaz spor okullarında, çocuklar iki ay boyunca birbirinden renkli çalışmalara imza attı.
Futbol, tenis, ritim, dans drama, yoga, pilates gibi sporun farklı branşlarında eğitimlerin verildiği yaz okulunda ayrıca akıl atölyesi ve çamur atölyesi çalışmaları da yapıldı. Temmuz ve Ağustos ayları süresince ücretsiz devam eden yaz okulunda öğrencilere 26 gönüllü branş öğretmeni, 15 gönüllü gözlemci, 3 gönüllü psikolog eşlik etti.

 

 

 

Yaz boyunca keyifli zaman geçiren ve yeni arkadaşlıklar edinen öğrencilerin eğitim sürecinde, Kadıköy Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi psikologları da yer aldı. Sporu ve yaratıcı atölye çalışmalarını buluşturan Yaz Okulu’nun güvenli, sağlıklı koşullarda faaliyet göstermesi için de çok sayıda Kadıköy Belediyesi çalışanı görev aldı.

 

 

 

Yaz eğitim sezonunun bitmesiyle eğitim, danışmanlık, gözlemci vb düzeyde görevli bulunan personele ve gönüllü katılımcılara katılım belgesi verildi. Çocuklar, sertifika töreninde eğitmenleri, gözetmenleri ile özçekim (selfie) yaptı.

📆 29 Ağustos 2014 Cuma 17:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR