MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Cumhurbaşkanı Erdoğan Muhammed’i Aradı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Muhammed’i Aradı


Çekmeköylü iş adamı Cahit Eftekin’in 9 yaşındaki oğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranı Mumammed Emin Eftekin’e teşekkür telefonu.

 

 
Muhammed Emin Eftekin, 9 yaşında ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı.
Küçük yaşından beri Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde her türlü AK Parti etkinliğine destek vermiş, her fırsatta onunla bir araya gelmek için çabalamış durmuş.

 

 
Öyle ki, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi kampanya döneminde harçlıklarını biriktirerek Başbakan Erdoğan’ın yolunu tutmuş, evine giderek Bayram’da topladığı 200 TL’lik harçlığını kendisine vermek ve seçim kampanyasında kullanmasını söylemek istemiş.
Ancak Başbakan Erdoğan’ın yoğun işleri nedeniyle evde olmaması nedeniyle Danışmanları bu parayı, Recep Tayyip Erdoğan’a ulaştırmak ve mesajını iletmek sözü vererek teslim almışlar.

 
Telefondaki ses Erdoğan’ın
Günler geçtikten sonra Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmıştır. O günlerde Muhammed Emin Eftekin’in babası Cahit Eftek’in’in telefonu çalar, telefondaki, ses Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’a aittir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, küçük Muhammed’in gönderdiği parayı ve mesajını aldığını ifade ettikten sonra, bu parayı seçim kampanyasında kullanmayıp, Gazze’deki yetim çocuklara yardım kampanyasına bağışladığını söyleyip, Muhammed ile babası Cahit Eftekin’e hassasiyetlerine ve desteklerine teşekkür etmiş.

 
Muhammed Emin Eftekin, dünün Başbakanı ve bugünün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telefonu ile büyük bir mutluluk yaşadığını ifade ederek, ‘‘Başbakan Erdoğan’ın, yarının büyükleri olan biz çocukların her zaman yanında olduğunu biliyordum, benim mesajıma yanıt vermesi de bunu gösteriyor’’ dedi.

 
Yaşından beklenmeyen bir olgunlukla adeta bir siyaset insanı gibi politikayla ilgilenen ve AK Parti saflarındaki etkinlikleri kaçırmayan Muhammed, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın de en büyük destekçilerinden.

 

 

Başkan Poyraz’a teşekkür

 Başkan Poyraz’ın ilçe geleceğine büyük çalışmalar içinde olduğunu belirten Muhammed, ‘Çekmeköy’de çocuklar için ürettiği hizmetlerle her günümüz dolu dolu geçiyor. Başkanımız, bizim için sık sık programlar düzenliyor, okul yaşantımızda bize kolaylıklar sağlayarak başarılı olmamızı sağlıyor’ diyerek büyüklerinden aşağı kalmayan görüşlerini çevresindekilerle paylaşıyor.

 

 

Muhammed Emin Eftekin’in babası Cahit Eftekin de çok başarılı bir işadamı ve AK Parti’nin ilçede ve Türkiye’de kazandığı başarıların görünmeyen kahramanlarından.
Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi verdiği bir röportajda seçim sonuçları üzerine yaptığı tahmin doğru çıktı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 50’yi aşarak Cumhurbaşkanı seçildi.

 
Afra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever Vanlı İşadamı Cahit Eftekin, Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Gülşah Hasoğlu’ya Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında önemli açıklamalarda bulunmuştu;
Muhammed, babası Cahit Eftekin’in verdiği bir kahvaltılı toplantıya katılan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’dan da büyük yakınlık gördü.Burada çiçek verilen Muhammed, Başkan Poyraz’ın çok yararlı bir Başkan olduğunu vurgulayarak, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

📆 29 Ağustos 2014 Cuma 15:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR