MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Yeni Sezon’da İlginç Süprizler
Yeni Sezon’da İlginç Süprizler


Taner Ertürkler: “Aşkı için her şeyi göze alan, sevdiğini kaybetmemek için her türlü kötülüğü yapan bir kocayı oynuyorum”

 

 

‘Unutma Beni’ adlı dizide Dr. Türker rolünü oynayan başarılı sanatçı Taner Ertürkler “Yeni sezonda seyirciyi ilginç sürprizler bekliyor.” diyorYakışıklı oyuncu Taner Ertürkler ‘Unutma Beni’ dizisinin yeni bölümlerinin çekimlerine Ankara’da başladı. Set ekibiyle birlikte kamera arkasına geçip fotoğraf çektiren başarılı oyuncu, 7 sezondur devam eden dizide ikinci sezonu olduğunu belirterek, “Bu sezon sürpriz kırılma noktaları olacak.

 

 

Ana hikayede ki evlilik çatırdıyor, boşanma aşamasına gelindiğinde iyi bir karakterin (Dr. Türker) nasıl kötü bir karaktere dönüştüğünü görecek izleyiciler. Geçen sezon Türker (Taner Ertürkler) ve İlkay (Didem Aygün) çok iyi anlaşıyorlardı. Bu sezon Türker eşi ile araları açılınca kaybetmemek için bin bir çeşit entrika ve kumpas içerisine girecek. Seyirci geçen sezon beni iyi bir adam olarak görüyordu, bu sezon bir hayli şaşıracak. Aşkı için her şeyi göze alan, sevdiğini kaybetmemek için her türlü kötülüğü yapan bir kocayı oynuyorum.” diyor.

 

 

15 yıldır dizi sektöründe olan Taner Ertürkler “Halk beni 7 Numara ile sevdi” diyor!
Bugüne kadar ‘Unutma Beni’, Umutsuz Ev Kadınları, Bizim Okul, Ezo Gelin, Eve Düşen Yıldırım, Hayat Bağları, Tatlı Kaçıklar, Gurbetçiler, 7 Numara gibi çok sayıda dizide oynayan Taner Ertürkler, sizin için en özeli hangisi sorusuna, “TRT de oynadığım ‘7 Numara’ çok beğenilmişti, komedi filminde oynamam fizik olarak beni iyice tanıttı, o güne kadar ben hep iş adamı, doktor, avukat gibi rolleri oynamıştım. Orada saf aşık, şaşkın bir karakteri oynadım. 92 bölüm çektik, halk beni o karakterle çok sevdi. Orada ki sempatikliğimi hâlâ kullanıyorum.” diyor.

📆 29 Ağustos 2014 Cuma 10:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR