MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Sağlık, Spor, Toplum » Sağlık dev’i Olimpiyat Güreş Kulubü’ne sponsor oldu
Sağlık dev’i Olimpiyat Güreş Kulubü’ne sponsor oldu


Türkiye’nin başarılı güreş Kulüplerinden İstanbul Olimpiyat Güreş Kulübüne İstanbul Özel Bölge Hastaneleri Sponsor oldu. Minder ve yağlı güreşte başarılı bir grafik çizen ve Türkiye’nin en başarılı güreş antrenörleri arısında gösterilen Harun Doğan’ın çalıştırdığı güreşçiler ordusu Sancaktepe ve Pendik Özel Bölge Hastanelerini ziyaret ettiler.
HER SİKLETTE BAŞARI VE MADALYA
Özellikle Altyapıya ve genç sporculara yönelik faaliyette bulunan İstanbul Olimpiyat Güreş Kulübüne mensup sporcular katıldıkları YAĞLI ve Minder güreşi karşılaşmalarında mutlaka derece alıyorlar ve madalyalar kazanıyorlar. Geçtiğimiz günlerde Rusya’ya yapılan Uluslar arası Jünyorlar Serbeste Güreş Karşılaşmalarında bir Altın,bir Gümüş ve bir Bronz madalya kazanan İstanbul Olimpiyat Güreş Kulübü kendi yağı ile kavrulan ve ayakta durmaya çalışan bir spor kulübümüz olarak dikkat çekiyor.

saglik-devi-sponsor-olimpiyat gures (1) unnamed (2)
HASTANE YÖNETİMİNE ZİYARETTE BULUNDULAR
Sponsorları İstanbul Özel Bölge Hastaneleri Sancaktepe – Pendik – Maltepe Merkezlerini ziyaret eden İstanbul Olimpiyat Güreş Kulübü idarecileri,Antrenör Harun Doğan ve sporcular Hastane yönetime ile tanıştılar. İstanbul Özel Bölge Hastaneleri Genel Koordinatörü Dr. Abidin Özçelik, Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Altun, Başhekim yardımcısı Dr. Fahrettin Gündoğdu, Dr. Hasan Paralızade ve Pendik Özel Bölge Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erhan Güner yarının Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyon adaylarına yakın ilgi gösterdiler ve birlikte hatıra fotoğrafları çektirdiler….Haber-Foto:Fethi Satıcı

📆 21 Ağustos 2014 Perşembe 12:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR