MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Kardeş Payı Sezon Finali Yaptı
Kardeş Payı Sezon Finali Yaptı


SADIK GÜRBÜZ ‘KARDEŞ PAYI’NDA ‘GELME EY ECEL’ ADLI TÜRKÜYLE İZLEYİCİLERİ DUYGULANDIRDI

‘Kardeş Payı’ dizisinin Hacı Şerif’i usta oyuncu Sadık Gürbüz, dizinin sezon finalinde seslendirdiği duygu dolu türkü ‘Gelme Ey Ecel’ ile izleyiciden büyük beğeni topladı.

 

 

Hayko Cepkin, Manga, Ceyhun Yılmaz gibi bir çok ünlü ‘Kardeş Payı’ dizisinin sezon finalini hep birlikte izlediler… Hacı Şerif karakteriyle büyük beğeni toplayan ‘Kardeş Payı’ dizisinin usta oyoncusu Sadık Gürbüz final bölümünde seslendirdiği ‘Gelme Ey Ecel’ adlı türküyle izleyicilerden büyük ilgi gördü. ‘Kardeş Payı’ dizisi gece boyunca sosyal medya da en çok konuşularak twitter’da 1. sırada ‘tt’ oldu.

 

 

Ekranların en komik dizisi Kardeş Payı, sezon finalini tüm ekip ve konuklarla birlikte dün akşam Kanyon’da izledi.Bol alkış ve kahkahaların eksik olmadığı dizinin son bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan Hayko Cepkin, Manga ve Ceyhun Yılmaz da gösterime katıldı.

Kardeş Payı

 

Fenomen dizinin oyuncuları ‘‘Şimdilik vedamızı yaptık tatile çıkıyoruz. Yeni sezon için Ocakta görüşmek üzere’’ dediler.Kardeş Payı sezon finali sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Dizi, uzun süre gündemin ilk sırasında yer aldı.

 

 

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımını ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Ahmet Dursun, Barış Yıldız, Sadık Gürbüz, paylaşıyor.

 

Sadık Gürbüz ‘Kardeş Payı’ adlı dizinin sezon finalinde seslendirdiği “Gelme Ey Ecel” adlı eserle izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Galeri
📆 08 Ağustos 2014 Cuma 13:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR