MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Özür Dilerim Çok Sevdim
Özür Dilerim Çok Sevdim


Gazeteci – Yazar Tolga Akyıldız’ın ilk kitabı  Özür Dilerim Çok Sevdim yaz döneminde de ilgi görmeye devam ediyor. Gerçek aşkın peşinde olan bir adamın, kadınlar, ilişkiler, ayrılık, gitmek, kalmak ve ölüm üzerine öykülerinden oluşan Özür Dilerim Çok Sevdim, Esen Kitap etiketiyle birkaç ay önce yayımlandı.

 

Yayımlandığı günden bugüne okurların ilgisiyle karşılanan ve birçok imza günü etkinliği vesilesiyle sevenleriyle buluşan kitabın Deezer müzik platformunda bir şarkı listesi de bulunuyor.
Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ortamlarında #ozurdilerimcoksevdim etiketiyle yayılan ve çeşitli görsel kompozisyonlar içinde fotoğraflanması sonucu yapılan paylaşımları kısa sürede popüler olan kitap; genç kuşağın başarılı ressamlarından Elif Karadayı’nın çizimleri ve kapak tasarımıyla farklı bir boyutunu vurguluyor.

 
“Bu kitapta çok sevmiş, sevdiğinde kalbini ardına kadar açmış, becerebildiği kadarıyla kendini sevdiği kadının yerine koymuş, bu nedenle çok yara almış ama yine de sevmekten yılmamış bir adamın hikâyesini okuyacaksınız.
Yaptığı iyi şeylere; kendine zarar verişlerine ve hatalarına da şahit olacaksınız.

 
Aşkın bir efendi-köle ya da iktidar oyunu olmadığına inanan; ‘beni büyütmeyen, değiştirmeyen; kendimi sorgulatmayan şey aşk değildir’ diyen biriyseniz kendinizden izler bulmanız da mümkün… İşin ilginç yanı; öyle biri değilseniz bile sizden izler var bu kitapta.Bu kitabın öykülerindeki adam da sizin gibi çelişkileri olan bir insan çünkü. Hayatın kendisi gibi…”

📆 05 Ağustos 2014 Salı 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR