MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Magazin, Manşet » Emrah Akduman ve Denise Capezza “Darbe” de Ajanı oynuyor
Emrah Akduman ve Denise Capezza “Darbe” de Ajanı oynuyor


Yakışıklı oyuncu Emrah Akduman ‘Darbe’ adlı sinema filminde Başbakan’ın odasına ‘Böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı yerleştirecek!

 

 

Yapımcılığını TFT Prodüksiyon’un yaptığı, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği baş rolleri Cansel Elçin ve Öykü Çelik’in paylaştığı ‘Darbe’ adlı sinema filminde Emrah Akduman ve İtalyan oyuncu Denise Capezza ajanı canlandırıyor.

 

 

Yakın tarihimize ışık tutması beklenen filmde. Cansel Elçin’in MİT müsteşarı Hakan Fidan’ı canlandırırken, İtalyan oyuncu Denise Capezza ve Emrah Akduman Başbakan’ın odasına ‘böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı yerleştirip dinleme yapan gizli ajanı oynuyor.

 

 

Gazeteci Avni Özgürel’in projelendirip senaryosunu kaleme aldığı “Darbe” adlı filmde ‘Kampüste Çıplak Ayaklar’, ‘Umut Adası’ gibi sinema filmleri ile ‘Hatırla Sevgili’ adlı dizisiyle tanınan yakışıklı oyuncu Emrah Akduman, Başbakan’ın odasına ‘böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı koyup gizli dinleme yapıyor. Oyuncu Emrah Akduman aynı zamanda profosyonel taekwondo biliyor

 

 

‘Darbe’ , 7 Şubat 2012’de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ın KCK soruşturması kapsamında şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmasıyla başlayan MİT krizini Beyazperdeye taşıyor.

📆 05 Ağustos 2014 Salı 09:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR