MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kan ihtiyacı Ramazan’da artıyor
Kan ihtiyacı Ramazan’da artıyor


Türk Kızılayı Bahçelievler Şubesi Bahçelievler Belediyesi Ramazan Etkinlikleri alanında kan bağışı kampanyası düzenledi. Etkinlik alanına gelen gezici kan bağışı otobüsü, iftar sonrası kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşların akınına uğradı.
Türk Kızılayı tarafından yürütülmekte olan “Güvenli Kan Temini Projesi” Ramazan ayında da devam ediyor. Ramazan ayında kan ihtiyacının arttığını söyleyen Türk Kızılayı Bahçelievler Şubesi Başkanı Murat Çağlar tüm Bahçelievlerlileri önümüzdeki günlerde yineleyecekleri kan bağışı kampanyasına davet etti.

 
Bahçelievler Belediyesi’nin Hasan Doğan Spor Kompleksi’ndeki Ramazan etkinlikleri alanında bağış da kabul eden Türk Kızılayı Bahçelievler Şubesi kan bağışı kampanyasını 21 Temmuz Pazartesi günü de tekrarlayacak.

 
Şube Başkanı Murat Çağlar, “Ramazan ayında düşen kan bağışı sayısı ve stokların eksilmesi nedeniyle binlerce kişi hastane kapılarında zor anlar yaşıyor” dedi. Sanıldığı gibi Ramazan’da kan ihtiyacı azalmıyor artıyor. Ülke genelinde hastaların ihtiyacı için kan bulunmasında ciddi sıkıntıları yaşandığı bu günlerde vatandaşlarımızı kan bağışına davet ediyoruz” dedi.

 

📆 18 Temmuz 2014 Cuma 14:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR