MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Gönül Sofralarımız Poligon Ve Darüşşafaka’da
Gönül Sofralarımız Poligon Ve Darüşşafaka’da


Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından mahallelerimizde kurulan iftar sofraları bu kez Poligon ve Darüşşafaka’da kuruldu.

 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, her iki iftar programına da katılarak vatandaşlarımızla sohbet etti, bir arada oruç açmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

İlk önce Darüşşafaka Yaşam Evi bahçesinde kurulan ve Minibüsçüler Derneği tarafından verilen yemekte vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Genç, ardından Poligon Mahallesi’ne geçerek orucunu buradaki vatandaşlarla birlikte açtı. İki mahallede binlerce Sarıyerlinin buluştuğu iftar sofraları, yine birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dostluğun Sarıyer’de ne kadar ön planda olduğunu gösterir nitelikteydi.
ramazan 2

Başkan Genç: Ramazan Ayı’nın bereketi ve hoş görüsü, yaşam tarzımız olmalı.

Her iki mahallede birden organize edilen iftar yemeklerinde birer konuşma yapan Başkan Genç, Ortadoğu’da yaşanan acı, katliam ve vahşete dikkat çekti.

 

Savaşların bir an önce son bulması dileğinde bulunan Başkan Genç, Ramazan Ayı’nın bereketi ve hoş görülü ortamını, yaşamın tamamına yaymak ve onu bir yaşam biçimi haline dönüştürmek gerektiğini belirtti. Son günlerde sürekli olarak yinelediği, çağın belası uyuşturucu konusunda anne babaları uyarmayı ihmal etmeyen Genç, aileleri dikkatli olmaya çağırdı.

 

Galeri
📆 18 Temmuz 2014 Cuma 13:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR