MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Genel, Toplum » Yoksa Sizde Göz ardı Etme Sendromu mu var?
Yoksa Sizde Göz ardı Etme Sendromu mu var?


Veni Vidi Göz Grup, kamu sağlığı bilincini gözeten “Göz Ardı Etmeyin!” sosyal sorumluluk projesini 20 Temmuz Pazar günü Caddebostan Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi’nde Psikolog İlkim Öz ile birlikte başlatıyor. Hayata dair göz ardı edilen şeylerin konuşulacağı seminere isteyen herkes ücretsiz katılabiliyor.

 

15 yıldır göz sağlığı alanında birçok yeni uygulamalar ve üst düzey tedavi yöntemleri sunan Veni Vidi Göz Grup, mayıs ayında başlattığı sosyal sorumluluk projesinin ilk etabını 20 Temmuz Pazar günü Caddebostan Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi’nde başlatıyor.

 

Kamu sağlığı bilincini gözeten proje kapsamında, Psikolog ve Aile Terapisti İlkim Öz “Göz Ardı Etmeyin!” başlığı altında her ay farklı bir alışveriş merkezinde katılımcılara ücretsiz bilgilendirme toplantısı yapacak. İlk kez 20 Temmuz Pazar günü saat 13.00’da gerçekleşecek seminerde Psikolog İlkim Öz, “Yoksa Sizde Göz Ardı Etme Sendromu mu Var?” başlığı adı altında fiziksel sağlığın yanı sıra ruhsal sağlığın da ne kadar önemli olduğuna vurgu yapacak.

 

Günümüz insanının birincil sorunlarının başında gelen, kişinin hem fiziksel hem de psikolojik sağlığını tehdit eden erteleme davranışının nedenlerini ve çözüm yollarını katılımcılarla paylaşacak Psikolog İlkim Öz, yarına ertelenen bir sorunun gelecekte çok daha tehlikeli boyutlarda kişinin karşısına çıkabileceğine dair hayatın içinden örneklerle konuşma yapacak. İsteyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği seminerle ilgili bilgiler Veni Vidi Göz Grup’un Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

📆 17 Temmuz 2014 Perşembe 12:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR