MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Ziebart Yaz Kampanyası
Ziebart Yaz Kampanyası


Ziebart’ın, Tüm Boya Koruma Sistemleri’nde uyguladığı yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmayın.  Oto Koruma alanında dünyanın lider markası olan Ziebart, yazın kavurucu sıcaklarında otomobillerin boyalarının korunması amacıyla özel indirim fırsatı sunuyor.

 

Kampanya boyunca tüm Ziebart Boya Koruma Sistemleri yüzde 20 indirim ile uygulanıyor. 27 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile arabanızı korumak ve yenilemek için tek yapmanız gereken en yakın Ziebart istasyonuna uğramak…

 

 

Hem yeni hem de kullanılmakta olan otomobillere uygulanabilen Ziebart Boya Koruma Sistemleri, güneşin zararlı UV ışınları, çamur, tuz, hava kirliliği, asit yağmurları, ağaç reçinesi ve kuş pislikleri gibi olumsuz dış etkenler nedeniyle aracınızın boyasının solmasını ve matlaşmasını engelliyor ve aracınızın ilk günkü ışıltılı görünümünü uzun süre korumasını sağlıyor.

 

 

Türkiye’nin 20 farklı noktasında hizmet veren Ziebart istasyonları; 27 Temmuz 2014 tarihine kadar kampanya için müşterilerini bekliyor.

Ziebart hakkında
1959 yılında kurulan ve “Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Ziebart dünyanın 30 dan fazla ülkesinde 800’ü aşkın istasyonuyla faaliyet gösteriyor.

 

1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucu markası oldu. Ziebart Türkiye bugün 10 ilde 20 istasyonuyla araç koruma sistemlerinin uygulamaları ile Türk otomobil severlerinde “Oto Koruma” adı altında farklı ve yeni bir anlayış ve alışkanlık yaratarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

Kurucusu merhum Suha Uluçay’ın “%100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle halen Genel Müdür Hakan Alptekin ve ekibiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 ve 2008 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü”, 1996, 1999, 2000, 2004 ve 2010 yıllarında “Üstün Başarı” ödülü ve 2005 yılında “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı. 20 yıl içerisinde Ziebart camiasında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü” ödülünü beş defa alan tek ülke olma ayrıcalığına kavuştu.

 

 

Ziebart’ın Türkiye’deki bayilik ağında, İstanbul’daki 8 istasyonun yanında İzmir’de, Bursa’da 2’şer, Ankara, İzmit, Eskişehir ve Adana’da 1’er istasyonu ve İstanbul, Samsun, Diyarbakır, Kahramanmaraş’ta 1’er adet Express İstasyonu ile, toplamda 20 istasyona ulaşılmıştır. Bunlardan 1 tanesi Ana Lisansör Pro-Tek Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

 
www.ziebart.com.tr adresinde, hizmete sunulan faydalı uygulamalar, yeni ve kullanılmakta olan araçlara ait fiyat listeleri, kampanya ve istasyon bilgileri ile önemli bölgelere vereceği kârlı Franchise bayilikleri ön koşulları bilgilerine ulaşılabilir.

📆 14 Temmuz 2014 Pazartesi 16:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR