MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel » Brandium AVM çoçuklarımızı geleneklerimizle buluşturmaya devam ediyor
Brandium AVM çoçuklarımızı geleneklerimizle buluşturmaya devam ediyor


Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde çocuklar birbirinden farklı etkinlikler sayesinde gelenekselle bir araya gelirken, yetişkinler özel Ramazan ikramları ve keyifli gösterilerle iftarlarını renklendiriyor.

 
Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde bulundurduğu birbirinden farklı restoranlar ve cafelerinde iftarlarını geçirmek için gelen misafirlerini ağırlarken, onlara keyifli dakikalar yaşatmayı da amaçlıyor. Bu amaçla yola çıkan AVM; oluşturduğu etkinlik programıyla yetişkinlere ve çocuklara özel gösteriler sunuyor.

 

Çocukların geleneksel olandan uzaklamaması ve kültürlerini unutmaması temasıyla hazırlanan programda Karagöz-Hacıvat gösterileri, sihirbaz-hokkabaz gösterileri, gölge oyunları ve orta oyunu gibi etkinlikler yer alıyor. Bu etkinliklerin yanı sıra çocukların el becerileri ve geleneksel sanata ilgilerini artırmak için ise kukla yapım atölyesi, maske yapım atölyesi ve ebru sanatı atölyeleri dikkat çekiyor.

 

AVM’de yetişkinleri ise Ramazan Ayı’na özel şerbet ikramları, fasıl ekipleri ve semazen gösterileri karşılıyor. Çocuklara verilen Ebru Yapım atölyesi özel saatlerde de yetişkinler için de eğitime açılıyor.

 

Ramazan Ayı’nda geleneksel olandan uzaklaşmamak ve kültürümüzün korunması adına etkinlik programını oluşturan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

📆 14 Temmuz 2014 Pazartesi 16:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR