MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » AnadoluJet, Erzurum acenteleri ile iftar yemeğinde buluştu
AnadoluJet, Erzurum acenteleri ile iftar yemeğinde buluştu


AnadoluJet, Renaissance Polat Erzurum Hotel’de düzenlediği iftar yemeğinde Erzurum acenteleriyle bir araya geldi. Erzurum turizminin de değerlendirildiği iftar yemeğine şehrin önde gelen isimleri katıldı.

11 Temmuz 2014, Ankara;
AnadoluJet, değerli iş ortakları Erzurum acenteleriyle ev sahipliğini yaptığı özel bir iftar yemeğinde bir araya geldi.
Renaissance Polat Erzurum Hotel’de düzenlenen iftar yemeğine Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Erzurum Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Doç Dr. Bayram Şahin, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Kaymaz, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Çakmak, TURSAB Erzurum Başkanı Hakan Urvasızoğlu, Almanya Erzurum Fahri Konsolosu Yılmaz Kuşkay, Erzurum Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Erzurum Ticaret Borsası Başkanı Hakkı Hınızlıoğlu, DHMİ Baş Müdürü Ali Şerit, KUDAKA Tanıtım ve İşbirliği Birim Başkanı Müzeyyen İnci, KUDAKA Uzman Fatih Baltacı, Çelebi Yer Hizmetleri Erzurum Müdürü Varol Çetin ve THY Erzurum Satış Müdürü Mehmet Akkaya’nın yanı sıra yaklaşık 35 Erzurum ve Bayburt acentesi ile AnadoluJet yetkilileri katıldı.

 
Erzurum’un turizm potansiyelinin de değerlendirildiği iftar yemeğinde AnadoluJet yetkilileri şehrin önde gelen isimlerinden Erzurum hakkında bilgi aldı.
AnadoluJet ekibi ev sahipliğini üstlendiği iftar yemeğinde, Erzurum acentelerinin görüş ve önerilerini de dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

📆 11 Temmuz 2014 Cuma 15:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR