MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat » Rock ve Arabesk gecesi coşkuda tavan yaptı!
Rock ve Arabesk gecesi coşkuda tavan yaptı!


Ferhat Göçer ile Sen Söyle Hayat’ta Gülden Karaböcek, Emre Aydın ve Ferhat Göçer şarkılarıyla coşturdu…

Şarkılarıyla dört nesile hitap eden Gülden Karaböcek adeta yıllara meydan okudu. Şeffaf pembe bir kostüm tercih eden sanatçı hem göze hemde kulağa hitap etti..

Efsane sanatçı Gülden Karaböcek rock müziğin sevilen ismi Emre Aydın ile birlikte Fox TV’de Ferhat Göçer’in sunduğu ‘Sen Söyle Hayat’ programına konuk oldu. İlk olarak Emre Aydın sahneye çıkarken, dört nesile şarkılarıyla hitap eden Gülden Karaböcek sahneye çıkınca adeta yer yerinden oynadı.

 

‘Dilek Taşı’ adlı şarkıyla programına başlayan sanatçı geçmişe yolculuk yaptırırken, Ferhat Göçer’in Karaböcek’in stadlarda marş olmuş ‘Sürünüyorum’ şarkısının melodisiyle tempo tutması üzerine stüdyoda bir anda stadyum havası esti. ‘Sürünüyorum’, ‘Kırılsın Ellerim’ şarkılarının ardından Ferhat Göçer ile piyano eşliğinde ‘Kalp Kalbe Karşı Derler’ şarkısına düet yapan Karaböcek son dönemin gözde şarkısı ‘Kış Masalı’ ile programını tamamladı.

 

Başarılı rockçı Emre Aydın’ın büyük bir hayranlıkla Gülden Karaböcek’i izlediği gözlerden kaçmadı. Emre Aydın, Gülden Karaböcek ve Ferhat Göçer program sonrası hep birlikte objektiflere poz verdiler.

📆 10 Temmuz 2014 Perşembe 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR