MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Eğitim, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Kadıköy Belediyesi’nden Üniversite adaylarına ikram
Kadıköy Belediyesi’nden Üniversite adaylarına ikram


Kadıköy Belediyesi LYS sınavına giren öğrenci ve velilere sınavların yapıldığı okulların bahçesinde meyve suyu ve kek ikramı yaptı.

 

 
Yüz binlerce gencin geleceğini belirleyecek Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sürüyor. Üniversite adaylarının katıldığı LYS sınavına bir destek de Kadıköy Belediyesi’nden geldi.
Kadıköy Belediyesi, Fen Bilimleri Sınavı (LYS-2) sınavının gerçekleştirildiği okullarda adaylara ve ailelerine meyve suyu, kek ve su ikramı yaptı.

 
Gençlere her zaman destek olduklarını ifade eden Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu “Üniversite adayları ve aileleri geç kalmamak için sabahın erken saatlerinde sınav yerlerine gidiyor ve orada saatlerce bekliyorlar. Bizde onlara bir katkımız olsun istedik ve ilçemiz sınırları dahilindeki okullarda küçük bir ikram yaptık. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Umarım hepsi istedikleri bölümleri kazanır ve başarılı olurlar” dedi.

 
Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun sınava giren öğrencilere başarı temennilerinin yer aldığı mektubun da dağıtıldığı Kadıköy Belediyesi’nin ikramı, Edebiyat-Coğrafya Sınavı (LYS-3)’nın 22 Haziran Pazar günü de devam edecek…..İstanbul(İHA)

📆 21 Haziran 2014 Cumartesi 12:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR