MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Flaş, Genel, Göztepe, Toplum » Champion Özgür Patiler Geçidi Caddebostan’da yapıldı
Champion Özgür Patiler Geçidi Caddebostan’da yapıldı


SOSYAL VE MUTLU KÖPEKLER İÇİN…

 
Türkiye’nin ilk premium kedi – köpek maması Champion’un köpeklerin sahipleriyle birlikte sosyal yaşama adaptasyonunun önemine dikkat çekmesi amacıyla düzenlediği Özgür Patiler Geçidi geçen Pazar günü büyük bir katılımla gerçekleşti. Champion Agility & Frisbee Team ‘in de katıldığı yürüyüş sonrasında katılımcılar eğitimli köpekler ve sahiplerinin yaptığı özel frizbi ve parkur gösterileriyle keyifli vakit geçirdi.

 
16 Haziran 2014, İstanbul;

Sevimli dostlarımızın sağlığı kadar sosyal gelişimini de destekleyen Türkiye’nin ilk premium kedi – köpek maması Champion, bugün her ırk ve boyuttan yüzlerce köpek ve sahibini Caddebostan Sahili’nde bir araya getirdi.

Köpeklerin sahipleriyle birlikte sosyal yaşama adaptasyonunun önemine dikkat çekmek için özel bir etkinlik organize eden premium Champion mamalarının bu amaçla düzenlediği Özgür Patiler Geçidi geniş bir katılımla gerçekleşti.

Şehir hayatında yaşayan köpeklerin içgüdülerini beslemek amacıyla oluşturulan ve köpekli sporlar konusunda Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştiren Champion Agility & Frisbee Team oluşumunun da katıldığı yürüyüş, eğitimli köpekler ve sahiplerinin yaptığı özel frizbi ve parkur (Agility) gösterileriyle renklendi.

 

Champion_Ozgur Patiler Gecidi-2

 

 

 

Etkinlikte Özgür Patiler Geçidi ile ilgili bir konuşma yapan TropikalPet Pazarlama Direktörü Petek Ulusu, “Hayatı evcil bir hayvanla paylaşmak insanın yaşayabileceği en güzel deneyimlerden biri. Ancak özellikle köpek sahiplerinin sevimli dostlarıyla beraber sosyalleşebilmesinin önünde pek çok engel bulunuyor ve ne yazık ki bu durum gerek köpeklerin gerek sahiplerinin gündelik yaşantısında sıkıntılara yol açıyor. Avrupa ve Amerika’da yıllardır bilinen, Türkiye’de ise yeni yeni tanınmaya başlayan köpekli sporlar en keyifli sosyalleşme alternatiflerinin başında geliyor. Champion Agility & Frisbee Team ile hem hayvan severlere köpekli sporları ve faydalarını anlatıyoruz hem de sevimli dostlarımızın daha çok sosyalleşmesini amaçlıyoruz” dedi.

 

Özgür patiler engel tanımadı.
Etkinlik buluşma noktası olan Caddebostan’da bando eşliğinde başlayan Champion Özgür Patiler Geçidi, sahil yolundan Göztepe’ye kadar devam etti. Köpek sahiplerinin ve Champion Agility & Frisbee Team’in hayvanların sosyal yaşama adaptasyonu konusunda hazırladığı birbirinden renkli pankartlar da yürüyüşe ayrı bir neşe kattı.

Geçit sonrasında varış noktasına kurulan özel alanda, Champion Agility & Frisbee Team ekibi kurucuları Uğur Kurşun ve Didem Fındık katılımcılara köpekli sporlar ve Champion Agility & Frisbee Team hakkında hem bilgi verdi hem de onlardan gelen soruları yanıtladı.

Köpeklerin bedenen ve ruhen daha sağlıklı bir hayat sürmesi için köpekli sporların büyük önem taşıdığını ve köpekli sporların sevimli dostlarımızın daha sosyal bir hayat sürmesine imkân tanıdığını anlatan köpek eğitmeni ve Champion Agility & Frisbee Team Kurucusu Uğur Kurşun, “Amacımız yalnızca köpekleri eğitmek değil sahiplerini de bu konuda bilinçlendirerek köpeklerin sosyal yaşama katılımını arttırmak” dedi. Champion Agility & Frisbee Team Kurucularından Didem Fındık ise köpekli sporlar sayesinde köpeklerin hem sahipleriyle keyifli vakit geçirdiğine hem de bedenen ihtiyaç duydukları aktiviteleri gerçekleştirebildiğine dikkat çekti.

 

Özel frizbi show
Champion Agility & Frisbee Team, kurduğu özel parkur alanında ise etkinlik katılımcılarına frizbi ve parkur (Agility) gösterilerini kapsayan özel bir show düzenledi. Köpek eğitmeni ve Champion Agility & Frisbee Team Kurucusu Uğur Kurşun ve köpeği Pepper’ın DJ performansı eşliğinde yaptığı frizbi gösterisi büyük beğeni topladı. Etkinlikte ayrıca katılımcılar arasında düzenlenen soru – cevap bilgi yarışmasına katılanlar premium Champion kedi ve köpek mamaların da sahibi oldu.

Champion, Özgür Patiler Geçidi ve markanın sahibi Türkiye’nin ilk yerli kuru mama üreticisi Tropikal Pet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.championpet.com.tr ve www.tropikalpet.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

Galeri
📆 16 Haziran 2014 Pazartesi 11:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR