MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Toplum » İstanbul’da iş ve sanat dünyasıyla Gazianteplileri buluşturan açılış
İstanbul’da iş ve sanat dünyasıyla Gazianteplileri buluşturan açılış


Türk kamuoyunun yakından tanıdığı sosyal ve kültürel alanlardaki çalışmalarıyla dikkatleri sürekli üzerinde toplamayı başaran İstanbul Gaziantepliler Derneği Genel Sekreteri Diş Hekimi Oya Öztan Peker uzun süredir görev yaptığı İstanbul Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Batı Ataşehir Varyap Meridian’da açılan ikinci şubesine ortak oldu.

 

Mesleki kariyerindeki başarılı yükselişini açılışı birçok ünlünün katıldığı törenle yapılan Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Batı Ataşehir Varyap Meridian’te sürdürecek olan Gaziantepli Diş Hekimi Oya Öztan Peker’in mutluluğu görülmeye değerdi. Açılış törenine Gaziantepli Ünlü Yazar Ahmet Ümit, İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Tahir Tekin Öztan, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Maldiv Başkonsolosu Nihat Boytuzun, ünlü manken Ece Gürsel, ünlü modacı Neslihan Yargıcı, Sema celebi katıldı.

 

Gaziantepli Diş Hekimi Oya Öztan’ın iş ortağı Diş hekimliğinin tanınmış simalarından Dr. Zafer Kazak tarafından 1988 yılında Kadıköy’de kurulan MEDİCADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yirmi altı yıllık tecrübesini Moda’nın ardından Ataşehir’e de taşıdı. MedicaDent aynı zamanda; 2005 yılından bu yana Aachen Lazer Akademisi (AALZ ) (www.aalz.de), 2008 yılından beri Alman İmplant Eğitim Akademisi (IFZI) (www.ifzi.de) Türkiye partneri ve 2013 yılından itibaren Global Diş Hekimliği Derneği eğitim partneri olarak diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin eğitimlerine de katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu amaçla MedicaDent eğitim salonu ile bağlantılı profesyonel kamera sistemleri ve tıbbi ekipmanla donatılmış klinik ortamında görsel ve işitsel iletişim sağlanarak yapılan kurslarda Global Diş Hekimliği Derneği ve Alman İmplantoloji Derneği (DGOI) ile ortak çalışmalarını sürdürüyor. Medicadent Poliklinikleri kurucusu Dr. Zafer Kazak, diş hekimliği alanında bilgi ve teknolojinin çok geliştiğini, üç boyutlu (3D) dental tomografi ve sert doku lazer sistemlerinin implant uygulamalarından diş çürüklerine kadar her türlü tedaviye farklı boyutlar getirdiğini ve Türk diş hekimliğinin de bundan üst düzeyde faydalandığını belirtti. Yaptığımız eğitimlerde de bu gelişmeleri isteyen tüm meslektaşlarımızla paylaşmak amacındayız dedi. Medıcadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin Batı Ataşehir Varyap Meridian’deki açılış töreninde mutluluğu gözlerinden okunan Diş Hekimi Oya Öztan Peker törenin umduğundan da başarılı geçtiğini ve yeni yerde yüksek bir performansla hasta kabulünü sürdüreceklerini belirterek açılış törenine katılanlara teşekkür etti.

 

Tahir Tekin Öztan yeğenini yalnız bırakmadı

 

İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Tahir Tekin Öztan Diş Hekimi yeğeni Oya Öztan Peker’i Medıcadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin Batı Ataşehir Varyap Meridian’deki açılış töreninde yalnız bırakmayarak mutluluğuna ortak oldu. Gazianteplilerin yaşadıkları kentlerde mesleki kariyerlerinin zirvesine çıktığına dikkat çeken Tahir Tekin Öztan yeğeni Oya Öztan Peker’i kutlayarak yeni iş yerinde başarılı olmasını diledi.

Ünlü Yazar Ahmet Ümit’ten Oya Öztan’a övgü yağdı

 

Gaziantepli Yazar Ahmet Ümit hemşerisi Oya Öztan Peker’i yalnız bırakmayarak açılış törenine katılarak yeni çıkan kitaplarını hayranlarına imzaladı. Yazar Ümit başarıya giden yolun azimli ve kararlı çalışmaktan geçtiğini belirterek Oya Öztan Peker’e başarılar diledi.

 

📆 05 Haziran 2014 Perşembe 13:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR