MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Spor » Türk Sporcular Madalyalar İle Döndü.
Türk Sporcular Madalyalar İle Döndü.


Uluslar Arası Bulgaristan/Varna Masa Tenisi Turnuvasına Katılan Türk Sporcular Madalyalar İle Döndü.

Varna Belediyesi ve Deniz Şeytanları Masa Tenisi Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuvanın bu yıl 10.su gerçekleştirildi.

Varna Spor Salonu’nda üç gün süren turnuvaya iki yüz civarında 5 ülkeden veteran sporcu katıldı.

kadikoy1

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu ve Varna Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Zvatkov Markov açılış maçını yaparak turnuvayı başlattılar.

Turnuva erkeklerde 35–39, 0–49,50–59,60–65 ve 65üstü, tek -çift kategorilerinde; bayanlarda ise tüm yaş grupları karışık olarak tek-çift iki dalda gerçekleştirildi.

Varna Belediyesi Sosyal tesislerinde yapılan ödül yemeğinde dereceye girenlere kupa ve madalyaları törenle verildi.

Kazananlara madalyaları Varna Belediyesi spordan sorumlu Belediye Başkanı Dr.Zvatkov Markov, Deniz Şeytanları Veteran Spor Kulübü Başkanı Mimar Krasimir ,Kadıköy

Belediyesi Gönüllü Merkezi ve Kadıköy Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Nesibe Müsevitoğlu ile Fenerbahçe Veteran Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı birlikte verdiler.

Turnuvada sporcu olarak da mücadele eden Nesibe Müsevitoğlu tek bayanlarda 3.,çift bayanlarda partneri Elena Vasileva ile birlikte 1.ci ,65 Yaş üstü tek erkeklerde ise Savaş Pravuştalı Consilation 1.cisi oldular.

Deniz Şeytanları Spor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Georgi Dimitrov (Joro) ve Başkan Krasimir tarafından sporcularımız her gün değişik mekânlarda ağırlandılar. Kaliakra,Kavarna,Tulenova gibi Varna’nın tarihi ve kültürel mekanlarını gezerken Jaz Barda Roumi Petrova ve Grubunun Klasik müzik konserini izlediler..

Sporcularımız 11–12–13 Ekim tarihlerinde Kadıköy Belediyesi ve Fenerbahçe Veteran Masa Tenisi Spor Kulübü tarafından Kadıköy’de düzenlenen 10.Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvasında buluşmak dileği ile Varna’da ayrıldılar.

📆 26 Ağustos 2009 Çarşamba 09:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR