MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » Ataşehir’de El Sanatları Sergisi Açıldı
Ataşehir’de El Sanatları Sergisi Açıldı


Ataşehir Belediyesi İnönü Ataevi ve Kayışdağı Lions Ataevi kursiyerlerinin yapmış olduğu çalışmalardan derlenen el sanatları yılsonu sergisi açıldı.

 

İnönü ve Kayışdağı Ataevlerinde verilen kurslarda kursiyer kadınlar, El Sanatlarına bağlı farklı branşlarda yaptıkları birçok ürünü sergiledi.

 

Aynı zamanda Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile gerçekleştirilen “Anne-çocuk” eğitim programında 0-3 yaş arası çocukların eğitim ve gelişimlerine yönelik 210 saatlik eğitim programını tamamlayan 14 kursiyere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaları verildi.

 

Sertifika töreninde okul öncesi eğitimin çocuğun gelişiminde önemli bir yer tuttuğu, bu kapsamda çocuğun sağlıklı büyümesinde ve gelişmesinde annenin eğitilmesi açından gerçekleştirilen “Anne-çocuk” eğitim programının çok gerekli ve faydalı olduğu vurgulandı.

 

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der’in de katıldığı törende sertifikalarını alan kursiyerlerde Ataevlerini kendi evleri gibi gördüklerini belirterek Başkan Battal İlgezdi ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

📆 21 Mayıs 2014 Çarşamba 11:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR