MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » MİGFED, ANGİAD’ı ziyaret etti…

MİGFED, ANGİAD’ı ziyaret etti…ANGİAD Başkanı Semiz:

“Medyanın Tek Çatı Altında Toplanması Önemli”

 
Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Kenan Macit’le birlikte yeni göreve gelen ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Semiz’i ziyaret etti. Semiz, medyanın ekonominin gelişiminde çok büyük katkısı olan bir güç olduğunu belirterek “Medya’nın tek çatı altında toplanması çok önemlidir” dedi.

 

Medya Alanında ihtisaslaşmış 20’ye yakın derneği bünyesinde toplayarak, kuruluşunu tamamlayan Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu (MİGFED) Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre önce seçilerek ANGİAD’ın başkanlık koltuğuna oturan ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı olma başarısını gösteren Fatma Semiz’i ziyaret etti.

AGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Kağan Bezciel, Cevdet Ağaçlı, Fatih İlci ve Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Tekin’in de hazır bulunduğu MİGFED ziyaretinde konuşan Genel Başkan Kenan Macit “İş dünyası için medya ne kadar önemliyse, medya için de iş dünyası o kadar önemlidir. Sağlıklı bir paylaşım ortamı içerisinde bulunulduğu sürece medya-iş dünyası birlikteliği Türkiye’nin gelişimi için olmazsa olmazlardan biridir” dedi.

Ziyarette MİGFED Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Gürkan Sarı, Bülent Öztürk, Ömer Altan Bahadır, Mehmet Davut Özülker, Sinan Sinanoğlu, Yusuf Erbaş, Genel Sayman Adnan Haskokar, Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat Özkeleş, Mustafa Cingöz, Denetim Kurulu Üyeleri Nuray Öcalan, Veciye Mutlu ve İstişare Kurulu Başkanı Bedri Akkerman da hazır bulundu.

 

Güç birliği önemlidir…

MİGFED Yönetim Kurulu Üyelerini özenle ağırlayan ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ise Medyanın ekonominin gelişiminde çok büyük katkısı olan bir güç olduğunu belirterek “Medya’nın tek çatı altında toplanması çok önemlidir” dedi.

 

Güç birliğinin ekonomide olduğu gibi STK’larda da güce güç kattığını ve başarı oranını arttırdığını sözlerine ekleyen ANGİAD Başkanı Semiz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alanında uzmanlaşmış 20’ye yakın çok önemli medya derneğinin MİGFED Çatısı altında toplanması, açık söylemek gerekirse beni çok sevindirdi. Çünkü ülkemiz için çok önemli olan ve dördüncü kuvvet olarak dillendirilen medyanın örgütlü olması her kesim için fayda getirecektir.”

📆 08 Mayıs 2014 Perşembe 17:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR