MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Spor, Toplum » Denetimler son sürat sürüyor
Denetimler son sürat sürüyor


İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Özel Spor Salonları Şube Müdürlüğü, vatandaşların konforlu bir ortamda spor yapabilmesi için büyük bir fedakarlık göstererek özel spor salonlarının denetlenmesine aralıksız devam ediyor.

Haftanın üç günü İstanbul’da faaliyet gösteren 800 civarındaki özel spor salonlarını denetleyen İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü personeli, vatandaşların rahat ve standartlara uygun bir ortamda spor yapabilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, İstanbul gibi bir metropolde sporun tabana yapılması, sporun çeşitlendirilmesi ve olimpik sporcu yetiştirilmesinin yanı sıra vatandaşta spor kültürünün gelişmesi ve yerleştirilmesi için çaba sarf ettiklerini belirterek, “Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte İstanbul’da gençlik ve spor konusunda en mükemmel hizmeti vermek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz” dedi.

Özel Spor Salonları Şube Müdürü Zeki Kıran ise, özel spor salonlarıyla ilgili olarak vatandaşlardan gelen şikayetlerin anında değerlendirdiklerini ifade ederek, standarda uygun olmayan spor salonlarının çalışma ruhsatlarının askıya alındığını söyledi.

Bu arada Özel Spor Salonları Şube Müdürlüğü’ne bağlı uzman ekip, Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren GLR Samurai Salonunda denetleme ve inceleme yaparak haftanın ilk çalışmasının gerçekleştirmiş oldu.

📆 07 Mayıs 2014 Çarşamba 17:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR