MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Kurbağalı dereye düşen ünlü felemenkocuyu arama çalışmaları devam ediyor
Kurbağalı dereye düşen ünlü felemenkocuyu arama çalışmaları devam ediyor


Kadıköy’de bulunduğu tekneden başka bir tekneye geçerken Kurbağalıdere’ye düşen flamenko müziğinin Türkiye’deki önemli temsilcilerinden Mehmet Ulvi Afşar’ı (74) arama çalışmaları üçüncü gününde devam ediyor.

 
Flamenko müziğinin önemli temsilcilerinden Mehmet Ulvi Afşar, cuma gecesi bulunduğu tekneden bir başka tekneye geçmek isterken Kurbağalıdere’ye düşmüştü. Afşar’ı bulmak için başlatılan arama çalışmalarına üçüncü gününde devam ediliyor. Deniz polisi ve arama kurtarma ekibi tarafından yürütülen çalışmalarda sonar kullanılarak yer tespiti yapıldıktan sonra, tespit edilen yerlerde dalgıçlar tarafından arama yapılıyor.

 

 

Kurbağalıdere’nin bulanık olması ise arama çalışmalarını güçleştiriyor. Arama çalışmalarını izleyen Mehmet Ulvi Afşar’ın kardeşi Tufan Afşar, “Ben abim düştü diye koştum ama su bulanıktı görünmüyordu. Atladım bir şey bulamadım. Çıktım nefes aldım, tekrar daldım yine bir şey bulamadım. Teknenin etrafına, sağına soluna baktık birden kayboldu. Ben tahmini konuşuyorum herhalde düşerken kafasını vurdu. Kalp krizi diyeceğim ama çok sağlıklıydı. Kendisine bakan, sigara kullanmayan, spor yapan birisiydi. Arama çalışmalarına devam ediyorlar. 1999 depreminde hanımıyla kızını kaybetti, hataya tutundu” diye konuştu.
İSTANBUL(İHA)

📆 06 Mayıs 2014 Salı 11:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR