MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
3 Adam ve Funda Arar


İstanbul’un en nezih eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant’ta önceki gece ‘Türkülerin Efendisi’ Kubat ile ‘Duygulu Şarkıların Prensesi’ Funda Arar sahne aldı.

 

Geceyi izlemeye gelenler arasında Merve Boloğur, Murat Dalkılıç çifti, ‘3 Adam’ın yıldızları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve sevgilisi Zeynep Koçak ile Romanya’nın başkenti Bükreş’in Belediye Başkanı Popescu Cristian Victor Piedone ve eşi de vardı..

 

Sahneye ilk çıkan Kubat, güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla söylediği türkülerle, BVS Group’a ait Günay Restaurant’ı dolduran konukları adeta mest etti. Sanatçı, ‘Ormancı’, ‘Sarı Gelin’, ‘Dido’, ‘Derhule’, ‘Ah ne yar’ ‘Yekte yavrum yekte’, ‘Gülüm’, ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Ahidim Sensin’, ‘Yine Başım Sevdalı’ gibi sevilen eserleri seslendirdi.

 

Kubat, konuklar arasında bulunan Murat Dalkılıç’ı sahneye davet etti ve Dalkılıç ‘Kasaba’ şarkısını söyledi.

 

Günay Restarant’ta, Kubat’tan sonra sahne sırası Funda Arar’daydı. Ünlü sanatçı; ‘Bugün burada olduğunuz için, bizimle eğlendiğiniz için çok teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Funda Arar ayrıca; ‘Bu gece Babalardan söyleyeceğiz’ dedikten sonra, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Cem Karaca ve Erkin Koray’dan parçalar okudu. Sevilen sanatçı bu arada eski ve yeni albümlerinden sevilen tüm parçaları da seslendirdi.

 

“TAZE POPÇUYUM ÜZERİME GELMEYİN”

 

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde Murat Dalkılıç’ı sahneye alan Arar, Dalkılıç şarkılar söylerken arkada dans etti.

 

Dalkılıç şarkısının ardından; ‘Dünyanın en özel insanının sahnesinde olmak gerçekten çok güzel ve parçamın ezbere çalınıyor olması çok gurur veriyor’ diye konuştu.

 

Funda Arar Dalkılıç’ın ardından konukların “Oğuzhan, Oğuzhan” tezerrühatları eşliğinde ‘3 Adam’dan Oğuzhan Koç’u sahneye dave etti. Sevilen komedyen, masasından kalkmakta geç kalınca da seslendi:“Öyle nazlanmak yok hemen gelinecek.”

 

 

“HASTANIZIZ, ÖLÜYORUZ, BİTİYORUZ!”

 

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Koç: ‘Ben taze popçuyum. Üzerime gelmeyin çok. Varsa bir ‘Si’ alabilir miyim? Yoksa sorun yok, hemen oturabilirim masama’ dedi. Ancak şarkı söylemekten kurtulamadı. Oğuzhan Koç ‘Beni Alsalar’ isimli şarkıyı söyledi.

 

Şarkının ardından; ‘Hemen kaçıyorum ben, dizlerim titriyor şu an’ dedi. Funda Arar, Oğuzhan Koç’un şarkı söylerken yaptığı nağmelere atıfta bulunarak; ‘Bu çok fena nağme yapıyor. Ne arabesk okur’ dedikten sonra birlikte; ‘Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde’ şarkısında düet yaptılar. Şarkının ardından Oğuzhan Koç; ‘Hastanızız, ölüyoruz, bitiyoruz’ dedikten sonra masasına geçti.

 

POPÇULAR SÖYLEDİ SEVGİLİLERİ FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİ

 

Murat Dalkılıç şarkı söylerken Merve Boloğur’un, Oğuzhan Koç şarkı söylerken de sevgilisi Zeynep Koçak’ın fotoğraflarını çekmesi dikkatlerden kaçmadı.

 

Arar, BVS Group’a ait Günay Restaurant sahnesinde pop, arabesk, fantezi, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği eserleri okuyarak konuklarını tam anlamıyla müziğe doyurdu.

📆 05 Mayıs 2014 Pazartesi 10:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR