MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Spor, Teknoloji, Toplum » Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçilerinden vefa örneği
Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçilerinden vefa örneği


Fenerbahçe  Veteran  Masa Tenisçileri  Spor Kulübü vefat eden üyeleri anısına üçlü takım maçı düzenledi.Turnuvaya ilgi çok fazla oldu ve bir gün içinde bitirilmesi planlandığından, katılım 63 kişi ile sınırlandırıldı.

Güçler dengesi mantığı  ile üçer kişilik 12 takım oluşturuldu.Vefat eden üyeler için saygı  duruşunun ardından 6 Masada turnuva gerçekleştirildi..

Maç arasında verilen molada  4 yıl önce kaybettikleri kurucu üyeleri Makine Yüksek Mühendisi M.Orhan Müsevitoğlu,Selçuk Çöplü ve Kemal Sonkaya’yı dualarla andılar. Orhan Müsevitoğlu’nun eşi Nesibe Müsevitoğlu “Onlar kalbimizde sonsuza kadar yaşayacaklar. Bu gün bizlerin arasında olduklarına inanıyorum. Çünkü Masa Tenisi onların yaşamlarında önemli bir yer tutuyordu. Bu organizasyonu düzenleyerek  büyük bir vefa örneği gösterenlere, başta kulüp başkanımız Savaş Pravuştalı olmak üzere, tüm yönetim kurulumuza ve katılan sporcu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim.”dedi.” Selçuk Çöplü’nün oğlu Levent Çöplü de organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür ettikten sonra, acıkan sporcular çiğ köfte ve zengin yiyeceklerin olduğu ikramlarla ağırlandılar.

Turnuva geç saatlere kadar devam ettiği için madalya töreninin bir sonraki rating turnuvasında dağıtılması kararlaştırıldı.

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü tarafından yılda 6 defa düzenlenen ve sporcuların oyun düzeylerinin belirlenmesinde önemli rol oynayan rating turnuvaları büyük ilgi görmekte. Rating turnuvasında her grup on iki kişiden oluşmakta. Toplam 144 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmekte.İstanbul dışından da çok sayıda sporcunun katıldığı turnuvalar rekabeti artırırken, sporcular bir sonraki rating turnuvasında daha iyi derece yapabilmek için sıkı antrenmanlar yapmakta ve kendilerini geliştirmekteler.

Üçlü Takım turnuvasında  dereceye giren takımlar ise şöyle oluştu: 
1. olan takım : Ferit Kılıç,Mustafa Kaya ve İsmail Cem Erzincanlı 
2.  olan takım :Süleyman Şimşek,Coşkun Kılıç,Pelin Bulutyaran 
3. olan takım: Ozan Kayıhan,İlhan Arslan,Nihat Özkan

Etiketler: , , ,
📆 19 Mart 2010 Cuma 13:28   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçilerinden vefa örneği” için 2 cevap

  1. savaş pravuştalı dedi ki:

    Sporcularımıza bu etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkür ederim

  2. Serkan Müsevitoğlu dedi ki:

    Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü’nün Canım babam Mak.Yük.Müh.Orhan Müsevitoğlu ve kaybettikleri üyeleri anısına düzenlemiş oldukları Masa Tenisi Turnuvasından dolayı gösterdikleri vefadan dolayı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR