MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Ünlüler müdahaleyi kınadı!
Ünlüler müdahaleyi kınadı!


Kılıçdaroğlu : “Gençlerimizden korkan hükûmet, şimdi de emekçilerimizden korkuyor. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda yapılan bu haksız müdahaleyi kınıyorum”

Siyaset, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri, 1 Mayıs Bayramı’nda yapılan müdahaleyi kınadı.

İşte o tweetler:

Kemal Kılıçdaroğlu: Gençlerimizden korkan hükûmet, şimdi de emekçilerimizden korkuyor. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda yapılan bu haksız müdahaleyi kınıyorum!

Mustafa Sarıgül: 1 Mayıs için 39 bin polis, 50 toma… Dünyada halkından bu kadar korkan ikinci bir hükümet olduğunu sanmıyorum.

Ece Temelkuran: Sanki işgal altında bir ülkenin meydanlarını geri almaya çalışıyoruz durmadan. Ama elbette yaşasın 1 Mayıs! #Ankara

Metin Uca: 1 Mayıs emekçi bayramı tüm utanç verici rezil yasaklara ve baskılara karşı kutlu olsun. Keşke iş kazasındaki liderliğimizi yasaklayabilsen

Mabel Matiz: 1 Mayıs kutlu olsun. 1 Mayıs’ı zulme dönüştürenlerin hali nice olsun.

Hayko Cepkin: Emeğin ve dayanışmanın bayramı 1 Mayıs in bayram havasında geçeceği günlerin özlemi ile… İşçiye heryer tehlikeli. İşi de aşı da günü de.

Atilla Taş: .@Valimutlu Sayın valim, 1 Mayıs Kandil’e denk geliyormuş, Mübarek olsun. Bugün Toma’lara gül suyu neyin koyun bari.

Onur Akay: Polis amca gir koluma beraber kutlayalım bugünü. Bak sende işçisin 1Mayıs Emekçinin günüdür. Bak sende çalışıyorsun.

Nebil Özgentürk: 1Mayıs’ı gönüllerden yasaklayamazsınız.. Bugün İstanbul’da her vicdanlı insanın yüreği Taksim için atıyor..

çArşı: #1MAYISDİRENİSTİR   Beşiktaş  çArşı  Faşizme kArşı !

Funda Erkoç: Bu gaz işkencesi ne zaman bitecek! 1 Mayıs Dünyada karanfillerle bizde Gazla kutlanıyor herkesten farklı olmak dediğin bu olsa gerek!…

Şebnem Sönmez: DİSK kortejine atılan gaz fişeklerinin sesini 20 ye kadar sayabildim saat 11 21 #1mayıs

📆 01 Mayıs 2014 Perşembe 12:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR