MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » ELITE WORLD’DEN gençlere destek
ELITE WORLD’DEN gençlere destek


ELITE WORLD HOTELS, 5 BİN 166 GENCİN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK

ELITE WORLD’DEN GENÇLERE DESTEK

 

Elite World Hotels, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitime destek vermeye devam ediyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) 2014 yılında gerçekleştireceği bütün etkinliklere mekan sponsoru olarak yeni bir sponsorluğa imza atan Elite World Hotels, bu şekilde TOG’un ana sponsorları arasına girdi.

 

Toplantı salonları ve odalarını TOG’un etkinliklerine açan Elite World Hotels, bu çalışmayla 5 bin 166 Toplum Gönüllüsü gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine destek vermiş olacak. Aynı zamanda Elite World Hotels, bu projeyle 1.660 gencin bir yıl süreyle “Gençlere Değer” kampanyası kapsamında desteklenmesine de katkıda bulunacak.

İstanbul Taksim’de 5 yıldızlı Elite World İstanbul Hotel ve 4 yıldızlı Elite World Prestige Hotel, Florya’da Elite World Business Hotel, Van’da Elite World Van Hotel ile zincir olma yolunda ilerleyen Elite World Hotels, “Gençlere Değer” sloganıyla gençlere destek olan Toplum Gönüllüleri Vakfı’yla (TOG) sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir işbirliği gerçekleştirdi.

 

Elite World’den gençlerin sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine destek

Eğitime verdiği destek ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bu işbirliğiyle bir yenisini ekleyen Elite World Hotels, TOG’un 2014 yılı içerisindeki bütün etkinliklerine kapılarını açtı. Elite World Hotels bu sosyal sorumluluk projesiyle, gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan projeleri hayata geçirmelerinin temeli olan eğitimlere destek veriyor.Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın desteğiyle (TOG), Toplum Gönüllüsü gençler aldıkları eğitimler ışığında her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyorlar.

 

Elite World Hotels de, TOG ile gerçekleştirdiği bütün etkinliklere, konaklama ve toplantı salonları ile sponsorluk kapsamındaki işbirliği ile gençler sayesinde topluma katkı sağlayan sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine destek olacak. Elite World Hotels bu sosyal sorumluluk kapsamında, 5 bin 166 Toplum Gönüllüsü gencin hayatını değiştirecek.

📆 22 Nisan 2014 Salı 11:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR