MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Flaş, Genel, Kozyatağı, Toplum » Kadıköy’de 23 Nisan şenlikleri
Kadıköy’de 23 Nisan şenlikleri


Kadıköylü çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle kutlayacak.

Kadıköy Belediyesi çocuklara 23 Nisan coşkusunu  tiyatro oyunları, parklarda eğlenceli aktiviteler ve   animasyon ekiplerinin eğlenceli gösterileriyle yaşacaklar.

ÖZGÜRLÜK PARKI’NDA 23 NİSAN ŞENLİĞİ 2 GÜN SÜRÜYOR

Özgürlük Parkı’nda düzenlenen Çocuk Şenliği’nde Kadıköylü çocukları birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor. 23 Nisan Çarşamba günü saat 13.00 ‘de Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde başlayacak olan etkinlik 24 Nisan Perşembe günü saat 18.00’a kadar devam edecek.

Şenlik süresince animasyon ekipleri çocuklara eğlenceli oyunlar oynatarak  unutulmaz bir bayram yaşatacak. Etkinlikte, şişme maskotlar, tahta bacak, kukla gösterisi, palyaçolar tarafından sosis balon yapımı, yüz boyama pamuk prenses, jonglör-sihirbaz gösterisi, palyaço show, oyun parkurları, müzikli yarışmalar ile çocuklar eğlenceli dakikalar yaşayacak.

MİNİKLERDEN KURTULUŞ SAVAŞI DRAMA GÖSTERİSİ

23 Nisan kutlama şenlikleri kapsamında Kadıköy Öğretmen Harun Reşit İlkokulu öğrencileri de Kurtuluş Savaşı mücadelesini kendi hazırladıkları oyunla sahneye koyacaklar. 23 Nisan çarşamba saat  16.00’da Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu’ndaki gösteride minikler, müzikli  drama gösterisi ile ilk kez sahneye çıkma heyecanı yaşayacaklar.

4 ÜCRETSİZ ÇOCUK TİYATRO OYUNU

Kadıköy Belediyesi 23 Nisan Bayramı hediyesi olarak çocuklar için 4 ayrı çocuk oyununu da kültür merkezlerinde ücretsiz izleme olanağı sağlayacak. 24 Nisan Perşembe günü saat 13.00 de Caddebostan Kültür Merkezi’nde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde Meraklı Penguenler, Barış Manço Kültür Merkezi’nde La Fonten Kabare, Kozyatağı Kültür Merkezi’nde ise Pinokyo adlı oyunlar ücretsiz olarak çocuklar için sahnelenecek.

“KADIKÖY’DE ÇOCUK OLMAK” RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nin düzenlediği “Oynaya oynaya gelin çocuklar, el ele el ele çizin çocuklar” temalı geleneksel  III. Çocuk Resimleri Şenliği ve “Kadıköy’de Çocuk Olmak” resim yarışması ödül töreni  ise 23 Nisan Çarşamba Saat 16.00’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.  Ödül töreninin ardından Çocuk Sanat Merkezi çocuk korosu ve keman orkestrası mini konser verecek.

KUTLAMA PROGRAMI

23 Nisan Çarşamba Saat: 13.00- 18.00/Özgürlük Parkı Şenlik Alanı Etkinlikleri

24 Nisan Perşembe Saat: 11.00-18.00 / Özgürlük Parkı Şenlik Alanı Etkinlikleri

23 Nisan Çarşamba Saat: 16.00/ Kurtuluş Savaşı Drama Gösterisi- Selamiçeşme Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu

TİYATRO GÖSTERİLERİ

23 Nisan Çarşamba Saat: 13.30/ Neşeli Orman- Halis Kurtça Kültür Merkezi

24 Nisan Perşembe Saat: 13.00/ Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler- CKM

24 Nisan Perşembe Saat: 13.00/ Meraklı Penguenler- Halis Kurtça Kültür Merkezi

24 Nisan Perşembe Saat: 13.00/ La Fonten Kabare- (Barış Manço Kültür Merkezi)

24 Nisan Perşembe Saat: 13.00/Pinokyo- (Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi)

24 Nisan Perşembe Saat: 14.00/ Çocuklar Gibi Şendik- Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi gösterileri.( Selamiçeşme Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu

📆 18 Nisan 2014 Cuma 17:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR