MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » TOSHIBA Akademi ilk mezunlarını verdi
TOSHIBA Akademi ilk mezunlarını verdi


Geçen yıl eğitim vermeye başlayan MÜSEM- TOSHIBA ortak projesi “TOSHIBA Akademi” ilk mezunlarını verdi. Proje ile yetişmiş iş gücüne katkı sağlanıyor.

 

TOSHIBA Bilgisayar, Görüntü ve Aydınlatma Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş., Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (MÜSEM) işbirliği ile TOSHIBA Akademi’yi geçen yıl hayata geçirdi

Tüketicilerle iletişimde firmanın yüzü olarak görülen satış personelinin; müşteri psikolojisi, müşteri etkileşimi, etkin satış teknikleri gibi alanlarda eğitime tabi tutularak nitelikli ve donanımlı eleman yetiştirilmesini sağlayan proje 2013 yılı Ekim ayında hayata geçti.  Bir seneyi aşkın süredir eğitim alan katılımcılar ilk dönemi başarıyla kapatıp sertifikalarını aldı.

İlk dönem mezunlarını veren TOSHIBA Akademi’nin yaratıcılarından TOSHIBA – TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter ise; “ Saha satış ekiplerimizin satış performanslarının geliştirilmesi, personelimizin daha etkin ve verimli olarak çalışmasını sağlamak amacıyla  kurulan bu Akademi; sektördeki ilklerden birini gerçekleştiriyor. Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına göre satışa dair güncel bilgilerin personelimize aktarılmasını ve yeni yetkinlikler kazandırılmasını hedefliyoruz. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu projede tüm eğitimler çok verimli geçti. Hem programı başarıyla tamamlayan katılımcılarımızı, hem de bize bu desteği veren akademisyenleri kutluyorum” dedi.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı ve Projenin Üniversite tarafındaki sorumlusu İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Ercan GEGEZ ortak proje hakkında şu görüşü paylaştı: “Geliştirilen proje kapsamında katılımcılara, bütünüyle satış becerilerini ve motivasyonlarını artırıcı bilimsel teknikler aktarılıyor. Satış personelinin satış hedeflerine ulaşmada sistematik yöntemler kullanılarak satış konusundaki yetkinliklerini geliştirmelerini hedefleyen bu eğitim projesi, Üniversite-Sanayi İşbirliği çalışmalarımızın başarılı bir örneğini daha temsil ediyor. Programdan sertifika alan tüm katılımcıları tebrik ediyorum. Rol oynama teknikleriyle de teorik bilgilerin pratiğe aktarımını sağlayan böyle bir programa önayak olan TOSHIBA-TNB A.Ş. yönetimini kutluyorum .’’

📆 18 Nisan 2014 Cuma 12:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR