MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » CHP İBB Grup Yönetimi: CHP İstanbulluların hizmetindedir;
CHP İBB Grup Yönetimi: CHP İstanbulluların hizmetindedir;


CHP İBB Grubu Yerel Yönetim İlkeleri ve İstanbul’un ve İstanbul halkının çıkarları doğrultusunda muhalefet etmeye devam edecek…

CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever Başkanlığında ki 124 Meclis Üyeli CHP İBB Grup Yönetimi Belli Oldu;

CHP İBB Grup Yönetimi: CHP İstanbulluların hizmetindedir; CHP İBB Grubu Yerel Yönetim İlkeleri ve İstanbul’un ve İstanbul halkının çıkarları doğrultusunda muhalefet etmeye devam edecek…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meclis Grubu 2014-2015 dönemi yeni yönetimi belirlendi. İBB Meclisi CHP Grubu, 2014 -2015 döneminde görev yapacak yeni yönetiminde CHP İBB Grup Başkanvekilliği’ne CHP Beyoğlu Belediyesi ve İBB Meclis Üyesi Ertuğrul Gülsever Başkanlığında görev yapmaya devam edecek.

CHP İBB Grubu Yerel Yönetim İlkeleri ve İstanbul halkının çıkarları doğrultusunda muhalefet etmeye devam edecek

Yeni dönemin hayırlı uğurlu olması dileği ile temennilerini dile getiren CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever CHP İBB Meclis Grubu’nun geçmiş dönemlerde de yerel yönetim ilkeleri doğrultusunda AKP’ye karşı muhalefet görevini en iyi şekilde yerine getirdiğini bundan sonra da CHP Grubu’nun birlik ve bütünlük içinde çalışmalarına devam edeceğini belirterek, “Partimizi en iyi şekilde temsil ettik ve etmeye devam edeceğiz. Yeni yönetimimiz ve meclis üyesi arkadaşlarımızla İstanbul ve İstanbul halkı için doğru ve iyi olan hizmetleri destekleyeceğiz. Bu inanç ve kararlılıkla yeni yönetim döneminin hepimize başarılar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

CHP’nin seçilmiş Meclis Üyeleri ve seçilmiş grup yöneticileri olarak İstanbullular için her zaman doğruyu savunduk ve kamu yararının olmadığı hiçbir proje ve hizmetin altına imza atmadık, atmayacağız…

CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever CHP’nin seçilmiş Meclis Üyeleri ve seçilmiş grup yöneticileri olarak İstanbulluların hizmetinde olduklarına vurgu yaparak, “İstanbullunun yeşil alanı, spor alanı, park alanı ve yaşam alanları için mücadele ettik ve mücadele etmeye de devam edeceğiz. İstanbullunun Eğitim, Sağlık, Sosyal ve Kültürel alanları gibi yaşam alanları için mücadele ettik ve mücadele etmeye de devam edeceğiz. CHP Meclis Grubu olarak İstanbul’a yapılan her doğru ve iyi hizmetin yanında, yanlış ve kötü olan hizmetin de karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

CHP  Meclis Grubu olarak bugüne kadar İstanbul ve İstanbullular için her zaman doğruyu savunduklarını ve kamu yararının olmadığı hiçbir proje ve hizmetin altına imza atmadıklarını, bundan sonra da çalışmalarını bu ilkeler doğrultusunda devam ettireceklerini altını çizen CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever CHP Meclis Grubunun her dönemde çok çalıştığını, yeni grup yönetimi ile beraber daha çok çalışacaklarını sözlerine ekledi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP Grup Yönetimi: CHP İstanbulluların hizmetindedir; İstanbullular için her zaman doğruyu savunduk ve kamu yararının olmadığı hiçbir proje ve hizmetin altına imza atmadık ve atmayacağız…

30 Mart 2014 Yerel seçimlerinde 124 Meclis Üyesi ile temsil edilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever Başkanlığında Grup Yönetimi şöyle oluştu:

Grup Başkanvekili Yardımcısı Hüseyin SAĞ

Grup Sekreteri Handan KANTAR

Grup Sözcüsü Tonguç ÇOBAN

Grup Saymanı Özgür AYDIN

Grup Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp BİRGÜN

Grup Yönetim Kurulu Üyesi Çoşkun TANIŞ

Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Basın ve İletişimden Sorumlu Nadir ATAMAN

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
NO İLÇE ADI ADI SOYADI   MESLEK
1 BAKIRKÖY TANER KAZANOĞLU   AVUKAT
2 BEŞİKTAŞ MURAT HAZİNEDAR   AVUKAT
3 BEYLİKDÜZÜ İSMAİL DOĞAN SUBAŞI   AVUKAT
4 ESENYURT MURAT ÇÖPÜRKAYA   AVUKAT
5 KARTAL HÜSNÜ YEŞİLYURT   AVUKAT
6 KÜÇÜKÇEKMECE ERHAN ASLANER   AVUKAT
7 MALTEPE ALEV DAĞLAYAN   AVUKAT
8 PENDİK İSA ÖZTÜRK   AVUKAT
9 PENDİK AYŞE AYLA TAYGAROĞLU   BANKACI
10 ADALAR SENCER DEMİREL   BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
11 BAYRAMPAŞA İLHAN DEMİROK   BİLİŞİMCİ
12 ÜSKÜDAR YUNUS CAN   DENİZ YOLARI
13 BAĞCILAR ÜMÜT YURDAKUL   DİŞ HEKİMİ
14 BÜYÜKÇEKMECE HASAN AKGÜN   DOKTOR
15 ESENYURT YAVUZ İREN   DOKTOR
16 KARTAL ALTINOK ÖZ   DOKTOR
17 ESENYURT DİLEK KOÇAK   ECZACI
18 ATAŞEHİR BATTAL İLGEZDİ   EĞİTİMCİ
19 BEYLİKDÜZÜ NAZİM ÇUHALI   EĞİTİMCİ
20 GAZİOSMANPAŞA SABİHA TÜZÜNOĞLU   EĞİTİMCİ VE İŞ KADINI
21 BEŞİKTAŞ ONUR ÇETİN KUMBARACIBAŞI   EKONOMİST
22 SİŞLİ TONGUÇ ÇOBAN   EKONOMİST
23 BEŞİKTAŞ HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ   EMEKLİ
24 BEŞİKTAŞ CEVDET BAYRAM   EMEKLİ
25 FATİH İSMAİL KOÇ   EMEKLİ
26 GÜNGÖREN MUSA KELEŞ   EMEKLİ
27 TUZLA ÖNDER POLATOĞLU   EMEKLİ
28 ÜMRANİYE HASAN SADET   EMEKLİ
29 BEŞİKTAŞ AFAN MAHMUT KEÇECİ   EMEKLİ EMNİYET
30 BÜYÜKÇEKMECE HAYRETTİN ALTINOK   EMEKLİ KAYMAKAM
31 FATİH AYŞEGÜL OKUMUŞ GÖRGÜ   EMEKLİ MEMUR
32 KARTAL EFRAİM DEVECİ   EMEKLİ YÖNETİCİ
33 ÇATALCA SÜLEYMAN KOLCUOĞLU   ESNAF
34 KADIKÖY NAMIK KEMAL CEYLAN   ESNAF
35 ÇATALCA BELGİN TEZER   EV HANIMI
36 MALTEPE ALİ KILIÇ   GAZETECİ
37 AVCILAR HANDAN KANTAR   HALKLAİLİŞKİLER-FİNANS
38 EYÜP MAHMUT SEDAT ÖZKAN   HARİTA MÜHENDİSİ
39 KÜÇÜKÇEKMECE ERCAN ULAŞ KAYA   HARİTA MÜHENDİSİ
40 BEYKOZ AYDIN DÜZGÜN   HARİTA VE KADASTRO MÜH.
41 BAYRAMPAŞA ABDÜL FETTAH DİNDAR   İKTİSATÇI
42 ÜSKÜDAR ERDAL TÜFEKÇİ   İLETİŞİM
43 SARIYER ŞÜKRÜ GENÇ   İNŞAAT MÜHENDİSİ
44 SARIYER NİZAMETTİN GÜNEL   İNŞAAT MÜHENDİSİ
45 ÜMRANİYE NEVZAT ŞELİMEN   İNŞAAT MÜHENDİSİ
46 BAKIRKÖY ALİ RIZA AKYÜZ   İNŞAAT MÜHENDİSİ
47 ÇEKMEKÖY TANKUT GÜNDOĞAR   İNŞAAT MÜHENDİSİ
48 KADIKÖY AYKURT NUHOĞLU   İNŞAAT MÜHENDİSİ
49 BEYLİKDÜZÜ FATİH KELEŞ   İŞ ADAMI
50 ATAŞEHİR ABDULLAH DER   İŞ ADAMI
51 ATAŞEHİR NAMIK SÜRMEN   İŞ ADAMI
52 BAHÇELİEVLER BERKE MERTER   İŞ ADAMI
53 BAKIRKÖY SÜLEYMAN NADİR ATAMAN   İŞ ADAMI
54 BAŞAKŞEHİR ZEYNEL YILMAZ   İŞ ADAMI
55 ÇEKMEKÖY AHMET MERİÇ   İŞ ADAMI
56 KÜÇÜKÇEKMECE ALİ DELEN   İŞ ADAMI
57 ZEYTİNBURNU ÖZGÜR AYDIN   İŞ ADAMI
58 KADIKÖY AHMET TEMURLENK   İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
59 EYÜP KAMİL SEÇKİN ÖZDEMİR   İŞLETME
60 SARIYER SEVİM YALINKILIÇ   İŞLETME
61 SARIYER ALİ RIZA YILMAZ   İŞLETME
62 BEYLİKDÜZÜ EKREM İMAMOĞLU   İŞLETMECİ
63 BÜYÜKÇEKMECE AHMET ŞAHİN   İŞLETMECİ
64 GÜNGÖREN ŞENOL YOLBİR   İŞLETMECİ
65 KADIKÖY HÜSEYİN SAĞ   İŞLETMECİ
66 KADIKÖY MESUT KÖSEDAĞI   İŞLETMECİ
67 SİŞLİ HAYRİ İNÖNÜ   İŞLETMECİ
68 BEYLİKDÜZÜ ERKAN ERDOĞAN   KİMYA MÜH
69 TUZLA CENGİZ GÜLOĞLU   KİMYA MÜHENDİSİ
70 ADALAR AVEDİS KEVORK HİLKAT   KUYUMCU
71 BEYOĞLU ERTUĞRUL GÜLSEVER   MAKİNA MÜHENDİSİ
72 SİŞLİ MURAT ALİ TALAY   MAKİNA MÜHENDİSİ
73 SİLİVRİ DORUK BULUT   MAKİNE TEKNİKERİ
74 BAHÇELİEVLER HASAN TAPAN   MALİ MÜŞAVİR
75 KAĞITHANE ALPER KUŞ   MALİ MÜŞAVİR
76 KÜÇÜKÇEKMECE FATİH ÜSTÜNBAŞ   MALİ MÜŞAVİR
77 MALTEPE ÖMER EKŞİOĞLU   MALİ MÜŞAVİR
78 SİLİVRİ SAADET GENCOĞLU   MALİ MÜŞAVİR
79 SİLİVRİ MÜMİN KOÇOĞLU   MALİ MÜŞAVİR
80 ATAŞEHİR CEMAL ŞERİFOĞLU   MİMAR
81 BEŞİKTAŞ BÜLENT TATAR   MİMAR
82 KADIKÖY ÜLKÜ KOÇAR   MİMAR
83 KAĞITHANE ŞAFAK KIR   MİMAR
84 SARIYER GÖKHAN ZEYBEK   MİMAR
85 ZEYTİNBURNU ESİN HACIALİOĞLU   MİMAR
86 BÜYÜKÇEKMECE TARIK ERDOĞAN   MİMAR
87 BAKIRKÖY MUZAFFER ŞAHİN   MUHASEBE
88 MALTEPE CANAN SEZGİN   MUHASEBE
89 KADIKÖY SOYDAN ALKAN   MÜHENDİS
90 ÜSKÜDAR NEZİH KÜÇÜKERDEN   MÜHENDİS
91 MALTEPE DENİZ ERZİNCAN   MÜTEAHHİT
92 SULTANGAZİ SAİT COŞKUNOĞLU   MÜTEAHİT
93 AVCILAR MURAT TERCAN   OTOMOTİV
94 KADIKÖY HAKKI SAĞLAM   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
95 ÇATALCA CEM KARA   ÖĞRETMEN
96 KARTAL GÜLCEMAL FİDAN   ÖĞRETMEN
97 BAHÇELİEVLER SEYİD ALİ AYDOĞMUŞ   SENDİKACİ
98 AVCILAR ADNAN TÜRKOĞLU   SERBEST
99 BEŞİKTAŞ EYÜP BİRGÜN   SERBEST
100 SİŞLİ BAYRAM ÖZATA   SERBEST
101 SİŞLİ ABDURRAHMAN EMİR SARIGÜL   SERBEST
102 AVCILAR ZAFER POLAT   SİGORTACI
103 BEYOĞLU İSMAİL SÖYLEMEZ   SİGORTACI
104 KADIKÖY UYGUR ÇAKMAK   SMMM
105 BAŞAKŞEHİR ABDULHADİ AKMUGAN   SMMM
106 BÜYÜKÇEKMECE COŞKUN TANIŞ   SOS.HİZ.DAN.YEM. TERC.
107 MALTEPE ESRA KAYA ERDOĞAN   SOSYOLOG
108 BEYKOZ MEHMET GÜREL   ŞEHİR PLANCISI
109 KARTAL DİLA DAMLA ÖNER   ŞEHİR PLANCISI
110 SİLİVRİ MELİH YILDIZ   TARIM
111 SİLİVRİ ÖZCAN IŞIKLAR   TARİH ARAŞTIRMACISI
112 ADALAR ATİLLA AYTAÇ   TEKSTİLCİ
113 AVCILAR HANDAN TOPRAK BENLİ   TIP DOKTORU
114 EYÜP MUSTAFA GÜL   TİCARET
115 SANCAKTEPE SERVET BAYLAN   TİCARET
116 SİŞLİ SELAHATTİN ENGEZ   TİCARET
117 SİŞLİ MUHARREM ÇATALKAYA   TİCARET
118 ÜSKÜDAR ERCAN ERDEM   TİCARET – TURİZM
119 SANCAKTEPE SELÇUK CEBİR   ULUSLARASI TAŞIMACILIK
120 BAKIRKÖY BÜLENT KERİMOĞLU   UZMAN DOKTOR
121 SARIYER MUSTAFA OKTAY AKSU   VETERİNER HEKİM
122 ATAŞEHİR İLHAMİ YILMAZ   YÖNETİCİ
123 BAKIRKÖY NEBAHAT YILDIRIM   YÖNETİCİ
124 ÇATALCA UFUK AKIN   ZANAATKAR

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

2014-2015’ de 1 YIL İÇİN SEÇİLEN

MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI

1.İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU 2.PLAN BÜTÇE KOMİSYONU

1. Hadi DİLER (AK PARTİ) BAŞKAN 1..İsmail YILDIZ (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Timur SOYSAL (AK PARTİ) BAŞKAN V. 2. Mehmet Selim BİLMEN (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Oktay BİRİNCİ (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Erdal YILMAZ (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Maliki Ejder BATUR (AK PARTİ) ÜYE 4. Derya BACACI (AK PARTİ) ÜYE

5. Serhan KURAL (AK PARTİ) ÜYE 5. Mehmet ÖZGÜR (AK PARTİ) ÜYE

6.M.Sedat ÖZKAN (CHP) ÜYE 6.Hasan TAPAN (CHP) ÜYE

7.Cemal ŞERİFOĞLU (CHP) ÜYE 7.Fatih ÜSTÜNBAŞ (CHP) ÜYE

8.Esin HACIALİOĞLU (CHP) ÜYE 8.Alper KUŞ (CHP) ÜYE

9.Dila Damla ÖNER (CHP) ÜYE 9.Muzaffer ŞAHİN (CHP) ÜYE

3.ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU 4.ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

1.Habibe GÜNER (AK PARTİ) BAŞKAN1.Mustafa Cevat ARZIK (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Şenol CENGİZ (AK PARTİ) BAŞKAN V2. Hüseyin KARAKAYA (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Fatma SELMAN (AK PARTİ) RAPORTÖR3. Abdülnaser ŞİMŞEK (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Gönül ÇOLAK (AK PARTİ) ÜYE4. Yüksel AKYOL (AK PARTİ) ÜYE

5. Mehmet ÇON (AK PARTİ) ÜYE5. Hicran ÇELİKYAY (AK PARTİ) ÜYE

6.Avedis KEVORK HİLKAT(CHP) ÜYE 6.Yunus CAN (CHP) ÜYE

7.Ümüt YURDAKUL (CHP) ÜYE 7.Bayram ÖZATA (CHP) ÜYE

8.Yavuz İREN (CHP) ÜYE 8.Önder POLATOĞLU (CHP) ÜYE

9.Cengiz GÜLOĞLU (CHP) ÜYE 9.Şafak KIR (CHP) ÜYE

5.EĞİTİM,KÜLTÜR,GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU 6.HUKUK KOMİSYONU

1..Zeynel ÖNAL (AK PARTİ) BAŞKAN 1..Osman KIDIK (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Yasin YILDIZ (AK PARTİ) BAŞKAN V. 2. Solmaz KIRAN ÇİNKIL(AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Önder Benzeş (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Civan GÜNDOĞDU (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Çiğdem ÖZ (AK PARTİ) ÜYE 4. Osman GÖKÇEBAŞ (AK PARTİ) ÜYE

5. Ömer ŞAHAN (AK PARTİ) ÜYE 5. Aşkın CEYLAN (AK PARTİ) ÜYE

6.Selçuk CEBİR (CHP) ÜYE 6.İsmail DOĞAN SUBAŞI (CHP) ÜYE

7.Afakan KEÇECİ (CHP) ÜYE 7.Hayrettin ALTINOK (CHP) ÜYE

8.Musa KELEŞ (CHP) ÜYE 8. Murat ÇÖPKAYA (CHP) ÜYE

9.Sabiha TÜZÜNOĞLU (CHP) ÜYE 9.Alev DAĞLAYAN (CHP) ÜYE

7.TARİFE KOMİSYONU 8.HARİTA KOMİSYONU

1..Seçkin TURAN (AK PARTİ) BAŞKAN 1..Mustafa DEMİR (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Salih AKVERDİ (AK PARTİ) BAŞKAN V.2. Selçuk BOSTAN (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Semra YAŞAR (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Abdülhamit DURSUN (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Recep EROL (AK PARTİ) ÜYE 4. Nagihan ÜRGEN (AK PARTİ) ÜYE

5. Murat TÜRKYILMAZ (AK PARTİ) ÜYE 5. Bülent AŞKIN (AK PARTİ) ÜYE

6.Sait COŞKUNOĞLU (CHP) ÜYE 6.Nevzat ŞELİMEN (CHP) ÜYE

7.SEYİT ALİ AYDOĞMUŞ (CHP) ÜYE 7.E. ULAŞ KAYA (CHP) ÜYE

8.Namık KEMAL CEYLAN (CHP) ÜYE 8.Aydın DÜZGÜN (CHP) ÜYE

9.Adnan TÜRKOĞLU (CHP) ÜYE 9.Mehmet GÜREL (CHP) ÜYE

9. AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU 10.KÜLTÜR TURİZM VE SANAT KOMİSYONU

1..Hamza CEBECİ (AK PARTİ) BAŞKAN1..Bülent KATKAK (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Fatma GENÇ ÜNAY (AK PARTİ) BAŞKAN V.2. Yasir ÇELİK (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Murat GÜLKIRAN (AK PARTİ) RAPORTÖR3. Hayriye ÇİÇEK (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Tülay TAŞTAN (AK PARTİ) ÜYE4. Fatma BALCI (AK PARTİ) ÜYE

5. Gürkan İzzet PAKSO (AK PARTİ) ÜYE5. Bilal ÖZTÜRK (AK PARTİ) ÜYE

6.Kamil Seçkin ÖZDEMİR (CHP) ÜYE 6.Şenol YOLBİR (CHP) ÜYE

7.Berke MERTER (CHP) ÜYE 7.Mesut KÖSEDAĞ (CHP) ÜYE

8.Sevim YALINKILIÇ (CHP) ÜYE 8.Cevdet BAYRAM (CHP) ÜYE

9.Zeynel YILMAZ (CHP) ÜYE 9.Deniz ERZİNCAN (CHP) ÜYE

11. DEPREM VE DOĞAL AFET KOMİSYONU 12.ENGELLİLER KOMİSYONU

1.Turgay AKPINAR (AK PARTİ) BAŞKAN 1. Cemal MERDAN . (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Muhammed Ali YILMAZ (AK PARTİ) BAŞKAN V. 2. Murat ŞAHİN (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Serpil KOCAKARA (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Özlem YİR (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Soner BİBER (AK PARTİ) ÜYE 4. Pakize YAĞCI (AK PARTİ) ÜYE

5. Mahmut YETER (AK PARTİ) ÜYE 5. Abdurrahman HİÇYILMAZ (AK PARTİ) ÜYE

6.Nizamettin GÜNER CHP ÜYE 6.Dilek KOÇAK CHP

7.Abdülhadi AKMUĞAN CHP 7.İsmail SÖYLEMEZ CHP

8.Erkan ERDOĞAN CHP 8.Murat TERCAN CHP

9.İsmail KOÇ CHP 9.Nebahat YILDIRIM CHP

13.KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOM. 14.KENT EKONOMİSİ VE MESLEK ODALARI KOM.

1. Öznur ALTINTAŞ. (AK PARTİ) BAŞKAN 1. Selamet AYGÜN. (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Havvanur YURTSEVER (AK PARTİ) BAŞKAN V.2. Metin KİLİK (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Yasemin BATUR (AK PARTİ) RAPORTÖR3. Fatih POYRAZ (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Nuran KIRLAK (AK PARTİ) ÜYE4. İdris TOPDAĞ (AK PARTİ) ÜYE

5. Ülkiye TOPTAŞ (AK PARTİ) ÜYE5. Erdoğan ŞAHİN (AK PARTİ) ÜYE

6.Ayşegül OKUMUŞ GÖRGÜ CHP 6.Mustafa GÜL CHP

7.Ayşe Ayla TOYGAROĞLU CHP 7.Hasan SAADET CHP

8.Canan SEZGİN CHP 8.Tarık ERDOĞAN CHP

9.Belgin TEZER CHP 9.Saadet GENÇOĞLU CHP

15.SOSYAL HİZMETLER VE HALKLA İLİŞK. KOMİSYONU 16.ALTYAPI, MESKEN VE KENTSEL YENİLEME KOM.

1. Nurettin ÇELİK. (AK PARTİ) BAŞKAN 1. Özcan KARA . (AK PARTİ) BAŞKAN

2. Mehmet MAZİ (AK PARTİ) BAŞKAN V. 2. Abdullah ÖZDEMİR (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Müberra İNAL (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Tamer ŞİŞMAN (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Fatih ÖZEREN (AK PARTİ) ÜYE 4. Adnan YILMAZ (AK PARTİ) ÜYE

5. Ahmet Hilmi BOYRAZ(AK PARTİ) ÜYE 5. Eyüp ERDAL (AK PARTİ) ÜYE

6.Erdal TÜFEKÇİ CHP 6.Nezih KÜÇÜKERDEN CHP

7.Efrahim DEVECİ CHP 7.Soydan ALKAN CHP

8.Fatih KELEŞ CHP 8.Servet BAYLAN CHP

9.Zafer POLAT CHP 9.Ahmet MERİÇ CHP

17.TEMEL HAKLAR KOMİSYONU 18.TARIM, ORMAN VE KÖY HİZMETLERİ KOMİSYONU

1. Adem GÖKTAŞ. (AK PARTİ) BAŞKAN 1. Eren ÖZDEMİR. (AK PARTİ) BAŞKAN

2. İlyas ÇELİK (AK PARTİ) BAŞKAN V. 2. Hüseyin KAHYA (AK PARTİ) BAŞKAN V.

3. Aysel ÇELİK BOZ (AK PARTİ) RAPORTÖR 3. Muhammed ŞAH EKİNCİ (AK PARTİ) RAPORTÖR

4. Fatma ELMASGÜL TORUN (AK PARTİ) ÜYE 4. Rıdvan YAVUZ BİLGE (AK PARTİ) ÜYE

5. Helin GÖRGÜL (AK PARTİ) ÜYE 5. Umut EKŞİ (AK PARTİ) ÜYE

6.Muharrem ÇATALKAYA CHP 6.Ufuk AKIN CHP

7.Sencer DEMİREL CHP 7.Mümün KOÇOĞLU CHP

8.Erhan ASLANER CHP 8.Süleyman KOLCUOĞLU CHP

9.İsa ÖZTÜRK CHP 9.Mustafa Oktay AKSU CHP

📆 17 Nisan 2014 Perşembe 14:06   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Fatih Karagümrük 2 1 1 0 5 2 +3 4 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
6 Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
7 Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8 Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9 Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10 BB Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11 Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13 Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14 Gaziantep 2 0 1 1 3 5 -2 1
15 Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
17 Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18 Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1 2021-22 1.Lig
19 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21 Başakşehir 2 0 0 2 0 4 -4 0

BAĞLANTILAR