MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Erenköy, Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Toplum » Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden tüm çocuklara LEGO sürprizi
Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden tüm çocuklara LEGO sürprizi


Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden tüm çocuklara LEGO sürprizi

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden tüm çocukları eğlenceli bir etkinlikle ağırlayacak. Gerçek hayatta inşa edilmesine imkan olmayan yapıları tasarlamaktan, hareketli mühendislik yapıları oluşturmaya kadar birçok farklı tasarımın yapılabildiği LEGO’lar Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde.

 
 
Etkinliğe katılan çocuklar, LEGO Friends temalı özel LEGO brickleriyle okul, kafe ve çiftlik gibi binaları tasarlayıp yapılar içerisindeki tüm detayları kendileri oluşturacaklar.

Tüm etkinliklerin sonunda çocukların oluşturduğu LEGO tasarımlarının fotoğraflarına Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi Facebook sayfasından ulaşılabilecek.

Etkinlik Takvimi:

12-13 Nisan LEGO Friends

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi rahat alışveriş ve eğlenceyi de biraraya getiriyor. Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak 1996 yılından beri hizmet veren Carrefour İçerenköy AVM, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 3.750 araç kapasiteli ücretsiz otopark, kablosuz internet ve bebek bakım odasıyla güvenli ve rahat alışveriş ortamını ziyaretçilerine sunuyor.

📆 10 Nisan 2014 Perşembe 10:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR