MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Spor, Toplum » Hadi yaşlılar spora
Hadi yaşlılar spora


İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, sporu tabana yayma, geliştirme ve her yaş grubuna spor yaptırma etkinlikleri çerçevesinde Bakırköy’deki Atatürk Yaşam Merkezi ‘nde yaşlı vatandaşlarla bocce etkinliği başlattıklarını söyledi.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü olarak her yaş grubundan vatandaşımıza mutlaka spor yaptırmayı hedeflediklerini kaydeden İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, “Çocuklarımıza, gençlerimize ve orta yaş grubumuza yönelik çalışmalar yaparken, yaşlılarımızı ihmal edemezdik.

Bu düşünceden hareketle, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaşlı vatandaşlarla bir araya gelerek onlara uygun sporlar yaptırıyor, onlara spor malzemesi yardımında bulunuyor ve sağlık kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Bakırköy Atatürk Yaşam Merkezi’nde yaşlı vatandaşlarımız bir araya geldi bocce oynadı ve güzel vakit geçirdi. Bu etkinlikler İstanbul’un çeşitli bölgelerinde artarak devam edecektir.

Biz toplumu genciyle, yaşlısıyla bir bütün olarak kucaklıyor ve onlara her türlü sportif hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz” dedi.

Bakırköy’deki bocce etkinliğine antrenörler Neslihan Sertkaya, Kerim Aydın, Bora Kaya ve Mehmet Karataş da iştirak etti.

📆 08 Nisan 2014 Salı 11:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR