MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » Hasan Can yeniden Başkan
Hasan Can yeniden Başkan


AK PARTİ’Lİ HASAN CAN, ÜMRANİYE’DE ZAFERİNİ KUTLADI
30 Mart yerel seçimlerinde de yeniden Ümraniye Belediye Başkanı olan Hasan Can, 3. dönem zaferini ilçe halkıyla kutladı.
AK Parti Ümraniye Belediye Başkanlığı’na yeniden adaylığını koyarak seçimlerde aldığı yüzde 49.5 oy ile yeniden başkan olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 3. dönem zaferini vatandaşlarla birlikte kutladı. Belediye binası bahçesinde gerçekleştirilen kutlamalara yüzlerce vatandaş katıldı. AK Partili meclis üyeleri teker teker tanıtıldığı kutlamalarda Başkan Can, vatandaşları eşi Saliha Can ile birlikte platformda selamladı.
10 yıldan bu yana her şeyi birlikte imar ettiklerini söyleyerek ilçe halkına teşekkürlerini sunan Başkan Can, seçimlerde ahlak dışı yollara başvurulduğunu iddia ederek, “Ben bugüne kadar çok seçim gördüm. 40 yıldan beri siyasetin içerisinde olan kardeşinizim ama bu seçim kadar ahlaksız, şerefsiz, ahlaki, belden aşağı vurmaların hakim olduğu ve insanların şerefinin, kişiliklerinin yok sayıldığı, iftira kampanalarının ölçüsünün olmadığı bir seçim görmedim. Ama bilinmesi gerekir ki bu millet ferasetli bir millet var. Sonucu gördüler. Onlar iftira ettikçe, onlar yalan uydurdukça, iftira attıkça, onlar milletin içine fitne sokmaya çalıştıkça vatandaşlarımız meydanları doldurdu” diye konuştu.
Vatandaşlara başkanlığın yanında bir müjde daha vereceğini dile getiren Hasan Can, esprili bir dille şunları söyledi:
“10 yıl önce görevime başladığım zaman Ümraniye Spor amatör kümede mücadele veriyordu. Şimdi 2 Lig’e yükselme durumunda. Beni de gördüğünüz gibi spor yorumcusu yaptılar bu arada. Bende artık spor yorumcusu kadar oldum. Bende belediye başkanlığını bıraktığım zaman spor yorumcusu olacağım. Bu sayede epey spor bilgisi sahibi oldum.”
Konuşmasının ardından Başkan Hasan Can, protokolle birlikte vatandaşlara gül dağıttı.
İSTANBUL (İHA)

📆 03 Nisan 2014 Perşembe 11:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR