MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Bilime meraklı minikler, JOKER’de Einstein ve Galileo ile buluştu…
Bilime meraklı minikler, JOKER’de Einstein ve Galileo ile buluştu…


JOKER, keşfederek öğrenmeye meraklı çocukları geçtiğimiz haftasonu düzenlediği Bilim ve Teknoloji Haftası özel etkinliğinde ağırladı.

“Çocuklar için herşey, eğlence dahil” sloganı ile bebek ve çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap veren, çocukların ve annelerin gözde markası JOKER, meraklı genç bilim adamlarını “Galileo ve Einstein” karakterleri eşliğinde National Geographic bilim setleri ile “Bilim ve Teknoloji Haftası” etkinliğinde ağırladı. Geçtiğimiz haftasonu Akmerkez Jokerland, Ümraniye Carrefour, Beylikdüzü Migros ve Ankara Cepa AVM’de yer alan JOKER Mağazaları’nda gerçekleştirilen etkinliğe çocuklar büyük ilgi gösterdi.

Anne ve babalara çocuklarıyla birlikte keşif yapabilecekleri, keyifli bir haftasonu alternatifi hazırlayan JOKER, ünlü bilim adamları Galileo ve Einstein karakterleri eşliğinde National Geographic  Bilim Setleri ile çocuklara eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sundu. Etkin öğrenmeyi desteklemek, bilimi sevdirmek ve keşfetme heyecanını yaşatmak için geliştirilen National Geographic  bilim setleri ile çocuklar, araştırma dünyasına adım atarak, keşfetmenin büyüsünü yaşadılar. Etkinlikte Galileo ve Einstein karakterleriyle tanışma fırsatı da bulan çocuklar, onların hayatıyla  ilgili bilgileri öğrenmenin yanında birlikte deney yapma keyfini de yaşadılar.  Etkinlik süresince çocuklar, ilgi alanlarına göre teleskop, dürbün ve mikroskopla incelemeler yapıp, kurbağa’nın  iç organlarını tanıdılar.

📆 16 Mart 2010 Salı 12:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR