MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Profilo Yaşlılar Haftasını da Unutmadı!
Profilo Yaşlılar Haftasını da Unutmadı!


 

Bu Yıl da Semt Pazarlarına Uzandı!

 

Kullanıcı dostu ürün ve teknolojileri ile her zaman tüketicilerinin yanında olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Yaşlılar haftasını semt pazarlarında kutluyor. 18-22 Mart tarihleri arasında İstanbul Salı Pazarı, Fatih Pazarı ve Beşiktaş Pazarında hazır bulunacak Profilo pazar ekipleri Pazar alışverişine gelen yaşlı tüketicilerin poşetlerini taşıyarak onlara yardımcı olacak

 

 

Profilo her yıl olduğu gibi bu yıl da dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız yaşlılarımızı unutmuyor. Profilo’nun Pazar ekipleri 18-22 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılarımızın pazar alışverişlerinde yüklerini hafifletmek için hazır bulunuyor.

 

Profilo’nun genç ekibi yaşlı ziyaretçilerin torbalarını onların yerine ücretsiz olarak taşıyor ve onlara pazar alışverişinde destek oluyor. İlki 18 Mart Salı günü Kadıköy Salı pazarında gerçekleşen etkinlik 21 Mart Cuma günü Kartal Pazarında, 22 Mart Cumartesi günü de Beşiktaş Pazarında devam edecek.

 

 

Yaslilar Haftasi Pazar Etkinligi Gorsel (6)

 

Profilo’nun Tüketici Dostu Ürünleri Her Yaşa Her Kesime Sesleniyor!

 

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her zaman, yaşlıların hayatını kolaylaştıran yenilikçi ürün ve teknolojiler sunma amacına sadık kalan bir marka. Yaşlılar için sürekli eğilip kalkma zorluğunu ortadan kaldıran, derin dondurucusu altta yeni nesil çift kapılı LowFrost ya da NoFrost kombi buzdolapları; kolay olduğu kadar teknolojisiyle güvenli kullanımdan da taviz vermeyen gaz emniyetli ocakları ve az miktarda çamaşırın ya da bulaşığın kısa sürede yıkanmasını sağlayan ekspres programları Profilo’nun yaşlıların hayatını kolaylaştıran ürün özelliklerinden sadece bazıları.”

 

 

 

 

 

 

Galeri
📆 19 Mart 2014 Çarşamba 17:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR