MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Spor, Suadiye, Toplum » Şampiyon Sporculardan Ziyaret
Şampiyon Sporculardan Ziyaret


 

Türkiye Liseler Arası Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Sarıyer Doğa Koleji ve Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi bayan ve erkek voleybol takımları İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’u ziyaret etti.

 

 

Ahmet Bulut GÖK/İGHSİM

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Liseler Arası Voleybol Şampiyonası’nda 8 erkek, 8 bayan takım arasından şampiyonluk elde eden bayan ve erkek voleybol takımları İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’u makamında ziyaret etti.

 

 

Eskişehir’de düzenlenen şampiyonada ilk sırayı elde ederek Portekiz’de gerçekleştirilecek “Voleybol Genç Kızlar ve Erkekler Dünya Şampiyonası”nda ülkemizi temsil edecek olan İstanbul Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi ve İstanbul Sarıyer Doğa Koleji bayan ve erkek voleybol takımlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, voleybolcuların elde ettiği başarının kendisini son derece mutlu ettiğini ifade etti.

 

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Koç “Bizlere bu gururu yaşatan sporcularımızı alınlarından öpüyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm yönetici ve teknik ekibi kutluyorum. Ülkemiz insanlarının, sizin başarılarınızdan dolayı size bakış açılarını hayal edin, hayal etmeyi öğrenin. Başarılar kendiliğinden gelecektir. Şampiyonalarda ailelerinizi, okullarınızı temsil ediyorsunuz, yurt dışında gerçekleştirilen şampiyonalarda da ülkemizi başarıyla temsil edeceğinize tüm kalbimle inanıyorum ” diye konuştu.

 

 

SPORCULARDAN BAŞARI SÖZÜ

 

 

Sporcular da ülkemizi Portekiz’de düzenlenecek Voleybol Genç Kızlar ve Erkekler Dünya Şampiyonası’nda en iyi şekilde temsil edeceklerini söyleyerek, İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’a bu önemli organizasyonda madalya için mücadele edeceklerinin sözünü verdi.

 

 

Gerçekleştirilen ziyarette Sarıyer Doğa Koleji adına Baş Antrenör Suphi Doğancı, Yardımcı Antrenör Gökhan Sezal ile, Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi adına Okul Müdürü Hasan Ali Bayrak, Baş Antrenör Doğan Mutlu, Beden Eğitimi Öğretmenleri Can Alpaslan Pala ve Ümit Aydın hazır bulundu.

 

📆 27 Şubat 2014 Perşembe 14:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR