MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Okan Üniversitesi’nden İl Müdürlüğü’ne Ziyaret
Okan Üniversitesi’nden İl Müdürlüğü’ne Ziyaret


 

 

Okan Üniversitesi Spor Yönetimi Öğretim Görevlisi Ali Parlak, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’u makamında ziyaret etti.

 

 

Türk spor yönetimine yeni ve başarılı yöneticiler yetiştirmek için büyük bir gayret içinde olduklarını ifade eden Ali Parlak, “Öğrencilerimizin Türk spor kurumlarını yakından tanımaları ve işleyiş biçimlerini yerinde görmeleri büyük önem arz ediyor. Bu münasebetle öğrencilerimizi İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne getirmek ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz sayın İbrahim İlhami Koç’la tanıştırmak, onun tecrübelerinden istifade etmelerini sağlamak istiyoruz. İl Müdürümüz Sayın Koç’a gösterdiği yakın ilgiden ve verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç da, Okan Üniversitesi Spor Yönetimi Öğretim Görevlisi Ali Parlak’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Okan Üniversitesi Spor Yönetimi öğrencilerini İl Müdürlüğü’nde ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ve onların yarınların en iyi spor yöneticileri olmaları için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

 

 

📆 27 Şubat 2014 Perşembe 14:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR