MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Teknoloji, Toplum » Kaydol Güvenli Kayıt Platformu

Kaydol Güvenli Kayıt PlatformuGünümüz internet dünyasının geldiği nokta olarak, indirme işleminin bittiği ve büyük firmaların kendi serverlarını kurarark kullanıcıya daha kolay oyun oynatma eğiliminde oldukları gösterilebilir. Artık indirme işinin tamamen bitmesiyle birlikte, oyunları indirmek out, oyunlara ve popüler sitelere kaydolmak in diyebiliriz. Bu sayede hem kullanıcı hem de, firma sahipleri daha kolay bir şekilde kullanıcılara ulaşabiliyor ve kendilerini daha kolay pazarlayabiliyorlar. Bunun en iyi örneği olaraksa kaydolmalı sitelerin artması örnek gösterilebilir.
Siz de kaydol.com.tr sitesinden yapılan güvenilir yönlendirmeler ileistediğiniz web sitesine kolayca ulaşabilir ve kayıt aşamasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaydol.com.tr kayıt sayfasını bulmak ve hemen arkasından, her tanıtımın altında yer kaydol butonu yoluyla kayıt işleminizi tamamlamaktan geçmektedir.

hotmail-293x150

 
Peki biz kaydol aracılığı ile hangi web sitelerine ulaşabilir ve neler yapabiliriz. Bunu size yazımızın geri kalan kısmında kısaca açıklamaya çalışalım.
İlk tanıtacağımız sayfamız Hotmail sayfası iken, ikinci tanıtacağımız sayfa Twitter sayfası olacaktır. Bu sayfaları tanıtmamızın ana amacı ise, her türden kayıt aşamasına örnek vermektir.
Öncelikle bir mailinizin olmadığını yada en basitinden, Hotmail’e kaydınızın olmadığını farzedelim. Öncelikle kaydol.com.tr/hotmail sayfasına gidiyoruz ve sayfanın hemen altında yer alan hotmail kaydol butonuna tıklıyoruz. Bu aşamada zaten kayıt sayfasına yönlendirilmiş oluyoruz ve tek yapmamız gereken ilgili alanları doldurmak oluyor. Artık bir mail adresine sahipsiniz ve Skype programını dahi bu kullanıcı adı ile kullanabilmenizin önü açılmış durumda.
Diğer tanıtacağımız sayfa ise, Twitter sayfası. Kaydol.com.tr sayfalarından bir tanesi olan kaydol.com.tr/twitter sayfasına ilerliyoruz ve sayfanın yine altında yer alan twitter kaydol butonuna tıklıyor ve belirtilen kayıt sayfasına ulaşıyoruz. Burdada gerekli alanları doldurduktan hemen sonra artık Twit atmaya başlayabilir, yada ünlüleri takip edebiliriz.
Kaydol.com.tr’yi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Galeri
📆 17 Şubat 2014 Pazartesi 08:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR