MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Mekanlar, Toplum » The Green Park Hotels & Resorts İnsana Saygı Ödülü’ne Layık Görüldü
The Green Park Hotels & Resorts İnsana Saygı Ödülü’ne Layık Görüldü


The Green Park Hotels & Resorts Kariyer.Net Tarafından 2. Defa İnsana Saygı Ödülü’ne Layık Görüldü

 

 

İnsan Kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları ödüllendirmek ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla bu yıl 13.sü düzenlenen Kariyer.net “İnsana Saygı Ödülleri” töreni Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

 

Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları Platformu Kariyer.net’in başvurularını özenle cevaplayan, adaylara geri dönüşlerini hızlı ve anlaşılır şekilde gerçekleştiren, başvuruları değerlendirme süreci en hızlı ve yüksek oranda olan kuruluşlar arasında yapılan değerlendirmeye göre The Green Park Hotels& Resorts İnsana Saygı Ödülü’ne 2. defa layık görüldü.

 

 

Ödülü 2014 yılında da almanın haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Özlem Özyazar Çelik, İnsan Kaynakları ekibi olarak tüm adayların özel ve değerli olduklarını ve İnsan Kaynakları ekibinin tüm başvurulara hızlı ve net geri bildirim yapıp yanıtlayarak bu değeri tüm adaylara hissettirdiklerini” ifade etti. The Green Park Hotels&Resorts markasının değerini daha da güçlendiren bu değerli ödülleri, önümüzdeki yıllarda da almaya devam edeceklerini belirtti.

 

 

📆 14 Şubat 2014 Cuma 15:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR