MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika, Toplum » Erbakan Vefat Etti Diye Gulu Gulu Dansı Yapmayın
Erbakan Vefat Etti Diye Gulu Gulu Dansı Yapmayın


Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan “Erbakan Hocamızın mücadele ettiği siyonizme,  ırkçı emperyalizme, zalimlere ve sömürgecilere Erbakan Hoca vefat etti diye hiç boşuna sevinmeyin, gulu gulu dansı yapmayın çünkü Erbakan Vakfı kuruldu, Erbakan Hoca’nın sancağı yerde kalmayacak. “ dedi.

 

 

Erbakan Vakfı İstanbul Şubesi İstişare Toplantısı Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan Başkanlığında Zeytinburnu Belediyesi Akdeniz Salonunda Gerçekleştirildi. Katılımcılara teşekkür eden Dr. Fatih Erbakan, şunları kayd etti:

 ERBAKAN VAKFI - İSTANBUL İSTİŞARE TOPLANTISI (1)

 

 

Erbakan Vakfımız resmi olarak kurulmuştur. Erbakan Vakfı adeta yangın yerinde yangından etkilenmiş insanların kurtarılmayı beklediği bir binanın içerisinde yangın alarm düğmesinin çamını kırıp o düğmeye ilk basan kişiler kadar önemli bir iştir. Erbakan Vakfımız hem milletimiz, İslam âlemi hem de bütün insanlık için içinde bulundukları yangından kurtulmalarını sağlayacak bir itfaiye gibi onların imdadına yetişecek ve yangını söndürecek bir vakıf olacaktır. Vakfımızın açılışında Erbakan Hocamızın sancağının yerde kalmayacağı ve ‘Kurtuluş başlıyor. Müjdeler olsun. Ezilenler, garipler, mazlumlar, zulme uğrayanlar ‘ diyerek haykırdık. Bu müjdeyi verdikten sonra Erbakan Hocamızın mücadele ettiği siyonizme,  ırkçı emperyalizme, zalimlere ve sömürgecilere ‘Erbakan Hoca vefat etti diye hiç boşuna sevinmeyin, gulu gulu dansı yapmayın çünkü Erbakan Vakfı kuruldu, Erbakan Hoca’nın sancağı yerde kalmayacak ‘ dedik.

 

ERBAKAN VAKFI - İSTANBUL İSTİŞARE TOPLANTISI (3)

Dünya siyonizminin üçüzler meclisinde Erbakan Hocamızla özel olarak uğraşmak ve mücadele etmek için özel bir Erbakan masasını hazır tuttular. Hayatı boyunca siyasi yasaklı tutmak için mücadele ettiler. Bundan dolayı siyasi hayatı boyunca hem de dışarıda mücadele etmek zorunda kaldı. Çünkü milli görüşü içeriden ele geçirmek, çürütmek, yolunu saptırmak ve açılarını bozmak için uğraştı. Bu mücadele vefatının ardından da devam etti. Milletimiz tarafından gösterilen o eşsiz teveccühü zedelemek için ismini ve ailesini yıpratmak için çeşitli oyun ve operasyonlara devam ettiler. İsmini ve cihad ruhunu yok etmek için çaba harcamaya devam etmektirler. Erbakan’ı gömmek yetmez üzerine beton dökmek lazım dediler.

 

Erbakan Vakfı milli görüşün açılarıyla oynanmasına ve cansız bir kuşa dönüştürülmesine asla müsaade etmeyecektir.” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , ,
📆 13 Şubat 2014 Perşembe 10:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR