MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Başkan İlgezdi’den Ataşehirli kadınlara karanfil…

Başkan İlgezdi’den Ataşehirli kadınlara karanfil…Ataşehir’li kadınlar,8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne Başkan İlgezdi’nin verdiği “karanfille” başladı.Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, başkan yardımcıları ve belediye şube müdürleri ile Ataşehir’in tüm mahallelerinde kadınlara karanfil dağıttı.

8 Mart Dünya Emekçi  Kadınlar Günü’nü 6 Mart Cumartesi günü Ataşehir Belediye Başkanlığı’nın düzenlediği “Ekmek de İstiyorum Gül de” şöleni ile kutlayan Ataşehirli kadınlar, 8 Mart gününe de Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin verdiği karanfillerle başladı.

8 Mart günü   belediye başkan yardımcıları ve belediye şube müdürleri ile bir araya gelen Başkan Battal İlgezdi, Ataşehir’in tüm mahallelerini ziyaret etti. Sabah işe giden, çocuğunu okula götüren, işyerini açan Ataşehirli kadınların tek tek Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, birer karanfil ve günün anısına küçük hediye paketi verdi.

Yaklaşık 2,5 saat Ataşehir’in cadde ve sokaklarında yürüyen Başkan Battal İlgezdi, toplu taşıma araçları ile iş yerine giden kadınları da unutmadı. Yoğun trafik nedeniyle duran toplu taşıma araçlarına giren Başkan İlgezdi, araç içinde ki kadınlara da karanfil verdi.

📆 09 Mart 2010 Salı 10:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR