MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Manşet, Politika, Toplum » MHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı “Dr. Levent Akçay

MHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı “Dr. Levent AkçayBilimin ve Sanatın Işığında Saygın Bir Belediye Başkan Adayı “Dr. Levent Akçay.”

Mart 2014´te yapılacak yerel seçimler öncesi partilerin belediye başkan adayları yavaş yavaş netleşmeye başlarken, MHP İstanbul Kadıköy’den son dakika sürpriz bir  aday açıklandı.

Türk Cumhuriyetleri Oftalmoloji Derneği kurucularından, Dünya Göz Hastanesi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı, aynı zamanda Anadolu yakası Oküloplastik cerrahi yöneticisi olarak görev yapan Dr. Levent Akçay, MHP’den Kadıköy Belediye Başkanlığına aday oldu. 

Yurt içi ve yurt dışında 200’ün üzerinde bilimsel çalışmaya imza atan Akçay, Bilimsel çalışmalarının yanı sıra, sanatsal kişiliğiyle de ön plana çıkıyor. 2012 yılında ‘Sarı Siyah’ adındaki Çanakkale Savaşını konu eden sinema filminin yapımcısı, yönetmeni , özgün eser yazarı ve de oyuncusu olan Akçay sinema ve tıp alanında yoğun çalışmaların içindeyken ‘Vatan zor zamanlarda görev bekler. İşte o zamanlardan biri’ diye konuştu. 

Akçay,  Kadıköy’den Belediye Başkan adaylığını şu sözlerle ifade etti; “Bilimi, sanatı, demokrasiyi, çağdaş, özgür ve modern bir yaşamı Kadıköy için tek çatı altında birleştiriyoruz. Değişimin sesini duyun. Tertemiz bir Kadıköy için çalışıyoruz. Yeni fikirler, yeni projeler ve yeni ufuklar için, birlik ve beraberliğin, ortak aklın ön planda tutulduğu, bilimin, sanatın ve teknolojinin rehberliğinde, Kadıköy’ü dünyaca ünlü bir marka ilçe haline getirmek istiyoruz. Kadıköy’lüler kavganın ve rüşvetin olmadığı, insanca yaşayacakları yepyeni bir Kadıköy’e şahit olacaklar. Buna söz veriyorum“dedi.

 

 

📆 24 Ocak 2014 Cuma 14:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR