MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Eviniz İsmek sayesinde göz kamaştırıyor

Eviniz İsmek sayesinde göz kamaştırıyorEvinize istediğiniz ölçülerde, renklerde, ya da şekilde bir şey bulamadığınızda çok aramanıza gerek yok. İSMEK Pratik Uygulama Merkezi kursiyerleri ve İSMEK El Sanatları Atölyesi sizin istediğiniz tüm ev tekstili ürün ve aksesuarlarını, hatta çeyiz için a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınızı, siparişiniz ile üretiyor. El emeği göz nuru bu ürünler son derece profesyonel bir çalışma ile yapılıyor. Aynı zamanda sadece sizin için tasarlanmış ve daha da önemlisi sadece sizde olan ürünler oluyor.

İSMEK’in, yetenekli ve alanında deneyim sahibi kursiyerlerine ileri düzeyde eğitim vererek onları profesyonel iş hayatına hazırlamak amacıyla hayata geçirdiği Pratik Uygulama Merkezi ve tamamen profesyonel kişilerden oluşan İSMEK El Sanatları Atölyesi’nde eviniz için istediğiniz tüm ev tekstili ürün ve aksesuarları, çeyiz ürünleri, hediyelik eşyalar, takılar, kıyafetler ya da şirketler için promosyon ürünleri gibi birçok ürüne, istediğiniz gibi sipariş vererek ulaşabiliyorsunuz.

Ev tekstili, giyim, ahşap boyama ve kuyumculuk branşlarında hizmet veren İSMEK Pratik Uygulama Merkezi’nde nadide işler ile işlenmiş runnerdan yastık kılıflarına, masa örtülerinden oda takımlarına, yatak örtülerinden nevresim takımlarına, pike takımlarından havlulara, banyo takımlarına kadar pek çok seçenek sizin istediğiniz ölçü, renk, kumaş ve işleme ile yapılıyor. Ev tekstili ürünlerin yanında ev aksesuarı, kıyafet, yarı değerli taşlarla ya da altın veya gümüşle sadece size özel tasarlanmış takılar da sipariş edilebiliyor.

Ayrıca şirketler, toplu hediye siparişi vermek isteyenler de İSMEK Pratik Uygulama Merkezi ve İSMEK El Sanatları Atölyesi’ne seri sipariş verebiliyor.

Sıkıldığınız ya da eskidiğini düşündüğünüz mobilyalarınız İSMEK merkezleri ile  yeniden hayat buluyor

 

İSMEK’de artık sıkıldığınız ya da yıpranmış, ancak atmaya bir türlü kıyamadığınız mobilyalarınız; büyük bir el emeği ile yenileniyor. Mobilyanızın ahşapları profesyonel ellerin teknikleri ile yenilenirken, kumaş kaplamaları istekleriniz doğrultusunda işlemeler ile bezenerek yepyeni ve göz alıcı hale geliyor.

Abiye ya da günlük kıyafetleriniz özel tasarımları ile konuşulacak

2008- 2009 eğitim döneminde yaptığı “Renkler ve Yansımalar” defilesi ve bu yıl da Fashinoabel İstanbul projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Genç Tasarımcılar Defilesi”  ile büyük beğeni toplayan ve adından bahsettiren İSMEK Pratik Uygulama Merkezi’nde istediğiniz tüm kıyafetleri diktirebilir ya da sadece size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

 

İSMEK Pratik Uygulama Merkezi ve İSMEK El Sanatları Atölyesi’nde; arayıp da bir türlü bulamadığınız abiye ya da günlük kıyafetleri, ayrıca büyük bir el emeği ile işlenmiş kaftan ve bindallı gibi pek çok seçenekte kıyafeti yaptırabiliyorsunuz.

Ev tekstili, giyim, ahşap boyama ve kuyumculuk branşlarında tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğü İSMEK Pratik Uygulama Merkezi veya İSMEK El Sanatları Atölyesi’ne sipariş vermek isteyenler Hatip Muslihittin Mahallesi Sultan Selim Caddesi’nde bulunan İSMEK Fatih Çukurbostan Kurs Merkezi’ne bizzat müracaatta bulunarak sipariş verebilirler.

 

Etiketler: , , , ,
📆 03 Mart 2010 Çarşamba 11:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR