MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Sağlık » KADER’DEN Kadıköy Ak Parti Teşkilatına Ziyaret..!
KADER’DEN Kadıköy Ak Parti Teşkilatına Ziyaret..!


Kadıköy KADER başkanı Gönül Karahanoğlu yönetim kurulu üyeleri Fatma Aytaç,Sema Varol ve Yeter Tabak Kadıköy’ü ziyaret ettiler.

ilçe Başkanı Muharrem Ödemiş Başkan yardımcıları Nimet Kirişçi, Ercüment Göy, Serpil Kavrak ve Kadın kolları başkanı İnci Akbulak’ın ev sahipliği yaptığı ziyaret programı çok samimi bir havada geçti.

KADER Başkanı Gönül Karahanoğlu “Kadınlar siyasette daha çok yer almalılar. Biz kadınlar olarak %50 siyasette olmamızın gerektiğini düşünüyoruz. Siyasi partiler kadın adaylarda Üniversite tahsilinin yanı sıra başka kriterler de arıyorlar. Erkeklerden böyle bir şey arandığı yok.” Dedi.

 Başkan Gönül Karahanoğlu yapacakları programlar hakkında “Biz KADER olarak 4/Mart Perşembe günü saat 14.00 de CKM de Türkiye de kadın olmak,16/Mart Salı günü saat 15.00-17.00 arası Halis Kurtça’da Avrupa insan hakları mahkemesi,7-8/Nisan Çarşamba ve Perşembe günleri Kadın yurttaşları güçlendirme programlarımız var” diyerek bilgi sahibi olmamızı sağladı.

 Karahanoğlu ilçe başkanı  Muharrem Ödemiş’e ”Ak parti olarak sizin bu konuda kadınlara bakış açınız nedir? “diye bir soru yöneltti.

 Karahanoğlu’nun bu sorusuna ilçe başkanı  Muharrem Ödemiş “ Biz Ak parti olarak kadınlara çok değer veriyoruz. Eğer bizim sitemize girerseniz yönetimdeki hanımların ne kadar çoklukta olduğunu görürsünüz. Yürütmemizin % 50 ye yakını bayanlardan oluşuyor. Kadınlar bizim düşüncemize göre sadece siyasette değil basın da, eğitim de aklınıza gelebilecek her yerde  daha aktif olmalılar.Daha fazla görünmeliler.Kadınlarımız bizim için çok önem taşıyorlar” diye cevap verdi.

 Günün siyasi ve güncel konuları samimi bir havada konuşuldu. Bu tip ziyaretlerin daha sık aralıklarla yapılması kararlaştırıldı…

Etiketler: , , ,
📆 03 Mart 2010 Çarşamba 11:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR