MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Erenköy, Gezi-Alışveriş, Manşet, Toplum » Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde 80’ler Rüzgarı
Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde 80’ler RüzgarıTürkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’ndeki Bostancı Doğa Koleji öğrencilerinin 80’ler konseptinde tasarladıkları defilede nostalji rüzgarı esti.
Bostancı Doğa Koleji öğrencilerin 80’ler konseptine özel olarak tasarladıkları kıyafetlerin sergilendiği defilede öğrencilerin birbirinden ilginç tasarımları ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlenirken 60 öğrencinin doğal atık malzemelerden tasarladıkları kostümler de düzenlenen “Geri Dönüşüm Defilesi”nde sergilendi.
Jüri üyeleri arasında Modacı Emel Acar, Avni Akyol Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Recep Tutal, Doğa Koleji Resim Bölüm Başkanı Jale Denizaltı, Bostancı Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Mine Sinan, Bostancı Doğa Koleji İlköğretim Müdürü Baniye Kocaaman’ın da bulunduğu etkinliğe yoğun ilgi gösterilirken, izleyicilerin büyük beğenisini kazanan defilenin sonunda modacı Emel Acar jüri üyeleri tarafından seçilen en iyi 3 tasarım kıyafeti açıkladı. En iyi 3 tasarımın açıklanmasının ardından Çocuk Üniversitesi hazırlık sınıfı öğrencilerinin düzenledikleri “valse” gösterisi ile etkinlik sona erdi.
Doğa Koleji öğrencileri ile Carrefour İçerenköy AVM’nin işbirliği ile düzenlediği kermes ve defileden elde edilen gelirle alınan tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahibi çocuklara verilmek üzere Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Defile, jüri üyelerine plaket verilmesi ve Carrefour İçerenköy AVM müdürü Hakan Hoplamaz’a teşekkür plaketi ve çiçeği takdimi ile son buldu.
Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 195.280 m² üzerine kurulu yapısı, 44.145 m²’lik toplam kiralanabilir alanı ve 141 mağazadan oluşan güçlü marka karması ile yıl içinde ağırladığı ortalama 15 milyon ziyaretçisine tüm ihtiyaçlarınıza tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlıyor.
İSTANBUL (İHA)

 

📆 31 Aralık 2013 Salı 10:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR