MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Caddebostan, Flaş, Kozyatağı, Toplum » Kadıköy’den Van’a Oyuncak Kampanyası
Kadıköy’den Van’a Oyuncak Kampanyası


 

 

Kadıköylüler, yeni yılda Vanlı çocukları, oyuncaklarla sevindirecek. Kadıköy Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden başlattığı Van’a Oyuncak Kampanyası ile Vanlı çocuklar yeni oyuncaklarla yeni yılı karşılayacaklar.

 

 

Daha önce düzenlenen giysi ve bot kampanyası ile Vanlı çocukları sevindiren Kadıköy Belediyesi, yeni yıl nedeniyle bu kez Vanlı çocuklara oyuncak hediye alma mutluluğu yaşatacak. Sosyal medya üzerinden #VanaOyuncak etiketiyle başlatılan kampanya çerçevesinde Kadıköylülerden 3-12 yaş aralığındaki çocuklara uygun, kullanılmamış oyuncakları, başta Kadıköy Belediyesi olmak üzere kendilerine en yakın toplama merkezlerine bırakmaları isteniyor.

 

 

Oyuncak teslim tarihini 27 Aralık 2013 Cuma günü mesai saati bitimi olarak belirleyen Kadıköy Belediyesi, hediye oyuncakları hemen yola çıkararak, başta konteynerlerde yaşayan çocuklar ile köylerde yaşayan yoksul Vanlı çocuklara yılbaşında ulaştırarak sevindirmeyi hedefliyor.

 

 

Oyuncaklar, Süreyya Operası, Caddebostan Kültür Merkezi, Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy) Barış Manço Kültür Merkezi ve Halis Kurtça Kültür Merkezlerine bırakılabilecek. Bilgi için 444 55 22 nolu telefon aranabilir.

 

 

 

Etiketler: , ,
📆 24 Aralık 2013 Salı 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR