MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Koşuyolu, Kültür-Sanat, Toplum » Bebekleri müzikle tanıştırmaya ne dersiniz?
Bebekleri müzikle tanıştırmaya ne dersiniz?


T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ’de her yaş grubu için profesyonel ya da hobi amaçlı dans ve müzik eğitim programları sunulmaktadır. Çocuklar için Bale, Piyano, Keman, Hip Hop, Jazz, Gitar …… Yetişkinler için Salsa, Tango, Flüt, Gitar, Bachata, Zeybek, Vokal, Sirtaki…… ve daha birçok program…….

 

Çocuk, genç, yaşlı, öğrenci, iş adamı, ev kadını, her birimiz günlük hayatın koşuşturmacası içinde farklı ilgi alanları arıyoruz. Uyum içinde dans eden çiftleri, buluşmalarımızda enstrümanlarıyla küçük dinletiler sunan arkadaşlarımızın çocuklarını görüp imreniyoruz. Ancak bir türlü isteklerimizi su yüzüne çıkartıp kendimizi gerçekleştiremiyoruz, türlü bahanelerle erteliyoruz.

Vermeniz gereken tek karar kendinizi ne kadar önemsediğiniz!

Kendinize vakit ayırdığınızda YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ uzman eğitmenlerinin yönlendirdiği programlarda eğlenerek gelişebilirsiniz

 

YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ de uygulanan en farklı programlardan biri de BEBEKLERLE MÜZİK!

 

bebek-muzik-

Bebekleri müzikle tanıştırmaya ne dersiniz?

 

Dünyada çok yaygın olan bu müzik eğitim sisteminin Türkiye’deki sayılı örneklerinden biri YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ de uygulanmakta…..

 

Bebekler müziği ilk öğrenmeye anne karnında başlarlar, anne karnındayken duydukları sesler onlar için ilk ninnileridir. Müzikle büyüyen çocuklar kulak ve dil gelişimlerinde hızlı bir ilerleme gösterirler, şarkı ve tekerlemeler yoluyla öğretilen müzik çocukların dil gelişimine katkıda bulunur. Müzik eşliğinde dans etme fırsatı, çocukların kendilerini ifade etme ve sosyal anlamda gelişmelerini sağlar.

YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ de bebekler 6. Aylarından itibaren ebeveynleriyle birlikte BABY MUSİC programında haftada bir gün müzikle olan ilk tecrübelerini yaşıyorlar.

Programın amacı; çocuğun müzik yapabilme yeteneğini uyandırmak ve zevkle müzik yapabilmesini sağlamaktır. Bu sayede bebeğin müzikle dünyayı keşfetmesi daha da kolay olacaktır.

Ritim enstrümanları, resimli kitaplar, günlük yaşantımızdaki nesnelerden yapılmış oyuncaklara kadar farklı araç gereçler kullanıyor çocukların basitçe ve keyifle, oynayarak öğrenmelerini sağlıyorlar.

 

kids-music

YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ uzman eğitmen kadrosuyla hizmet veren, dans ve müzikle yaratıcı beyinlerin keşfini destekleyen bir eğitim merkezidir.

Çocuğunuzla keyifli anları paylaşmanın yanı sıra eğlenirken öğrenmesini bu merkezde sağlayabilirsiniz.

Kadıköy, Tepe Nautilus AVM karşısında bulunan, profesyonel ses sistemi ile donatılmış, aynalı,

parke zeminli, klimalı, ferah ve temiz stüdyolara sahip, en yeni enstrümanlarla hizmet veren, otopark sorunu bulunmayan, ulaşımı kolay, dans ve müziğin keyfini doyasıya yaşayacağınız ve

eğlenceli zaman geçirebileceğiniz YILDIZ DANS VE MÜZİK AKADEMİ hayatın her anından zevk almayı dileyen herkesi dansın ve müziğin yaşattığı sonsuz mutluluğu paylaşmaya davet ediyor.

 

YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ
Koşuyolu Mahallesi Dinlenç Cad. Arda Sokak No:4A Kadıköy / İSTANBUL
(Tepe Nautilus AVM karşısı)

Galeri
Etiketler: , ,
📆 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR