MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Toplum » Aygaz’ın Pazarlama Kampanyalarına Dört Yeni Ödül
Aygaz’ın Pazarlama Kampanyalarına Dört Yeni Ödül


 

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markası olan Aygaz, pazarlama faaliyetleri ile aldığı ulusal ve uluslararası ödüllere yenilerini ekleyerek bu yılki ödül sayısını 12’ye yükseltti.

Aygaz son olarak, pazarlama dünyasının önemli ödüllerinden ‘MediaCat Felis 2013 Ödülleri’nde iki başarı ödülü, ‘Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde ise

bir ikincilik, bir de üçüncülük ödülü aldı.

 

DPID_Mehmetcik_Vakfi_Canakk

İstanbul, 23 Kasım 2013 – Türkiye’de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markası olan Aygaz, başarısını 2013 yılında pazarlama faaliyetleri ile yurtiçi ve yurtdışından aldığı 12 ödülle sürdürdü.

 

DPID_Donusumcu_BakimAygaz son olarak, pazarlama dünyasının medyada yaratıcılık ve etkin kullanıma ilişkin önemli ödüllerinden ‘MediaCat Felis 2013 Ödülleri’nde, iki başarı ödülü birden almaya hak kazandı.  Bu yıl birçok firmanın 1.000’in üzerinde projeyle başvurduğu MediaCat Felis 2013 Ödülleri’nin ‘En iyi Doğrudan Pazarlama Medya Kullanımı’ ve ‘En Yaratıcı Dijital Mecra Uygulaması’ kategorilerinde ‘Otogaz Dönüşüm ve Bakım Kampanyası’yla 2 başarı ödülüne layık görüldü.

 

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve toplam 21 kategoride 320 projenin yarıştığı ‘Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde ise Aygaz, Entegre Online Medya kampanyası kategorisinde ‘Otogaz Dönüşüm ve Bakım’ kampanyasıyla ikincilik ödülüne layık görülürken, Sadakat Uygulamaları Kategorisinde Parolu Aygaz Kart üzerinden gerçekleştirdiği “Mehmetçik Vakfı Bağış Kampanyası”yla üçüncülük ödülü aldı. Mehmetçik Vakfı Bağış Kampanyası ile gerçekleştirdiği katkılardan dolayı, Aygaz’a Mehmetçik Vakfı Genel Müdürlüğü tarafından da ayrıca plaket takdim edildi.

 

Ödüllerle ilgili olarak bir değerlendirmede bulunan Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu şöyle konuştu: “Kurulduğu yıldan bu yana LPG sektöründe yenilikçi ve öncü olan Aygaz’ın, 2013 yılı boyunca aldığı ödüller hepimiz için ayrı bir anlam taşıyor. Yarım asrı aşkın bir süredir, yalnızca ürün ve hizmetlerimiz için değil, aynı zamanda tüketicilerin bilinçlendirilmesi için de kampanyalar düzenliyoruz, sektörümüzün gelişimine katkı sağlamaya çabalıyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış 3.800 tüpgaz ve otogaz bayimizle her yıl, daha iyi ürünleri, daha iyi hizmetle müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Aygaz’a layık görülen ödüller, ürün ve hizmetlerimizde daha iyisini sunma çabalarımızda bize güç veriyor.”

 

Aygaz tüketici odaklı yaklaşımı ve yaratıcılığı ile 2013’ü ödüllerle kapıyor

 

KalDer müşteri memnuniyeti araştırması

‘LPG Distribütörleri’ kategorisinde birincilik ödülü

 

TSE Müşteri memnuniyeti değerlendirmesi

‘Müşteri Dostu Kuruluş ve Müşteri Dostu Marka Belgesi’

Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda

“Otomotiv ürünleri” kategorisinde “Bronz Effie” ödülü

 

‘Kristal Elma Ödülleri’nde

‘En İyi Digital Mecra Uygulaması’ kategorisi kristal elma ödülü

‘En İyi Digital Uygulama’ kategorisi bronz elma ödülü

‘Otomotiv ürünleri” kategorisi bir ‘Kristal Elma’ ve bir de ‘Gümüş Elma” ödülü

Galeri
Etiketler: , ,
📆 23 Kasım 2013 Cumartesi 10:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR