MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Atatürk, Flaş, Gezi-Alışveriş, Kültür-Sanat, Toplum » Tepe Nautılus Tuluyhan Uğurlu İle Atatürk’ü Anacak
Tepe Nautılus Tuluyhan Uğurlu İle Atatürk’ü Anacak


 

İstanbul’un iki yakasını buluşturan Tepe Nautilus, 10 Kasım’da ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu ile Atatürk’ü anacak. Tuluyhan Uğurlu’nun gerçekleştireceği “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” konseri 10 Kasım 2013, Pazar günü 15.00–16.00 saatleri arasında Tepe Nautilus etkinlik alanında izlenebilecek. 

Atatürk için yazılan en önemli eserler arasında yer alan “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” isimli senfonik eser, Atatürk’ün yaşamı, kurtuluş savaşı ve devrimlerini anlatıyor. Barkovizyon gösterileriyle desteklenecek konserde, Tuluyhan Uğurlu “Dolmabahçe’de Hüzünlü Sonbahar”, “Sofya’da Dans”, “Biz Cumhuriyet’i Çok Sevdik”, “Cumhuriyet’in Kızları” ve “Cumhuriyet Trenleri” adlı eserleri Tepe Nautilus ziyaretçileri ile buluşturacak. Tepe Nautilus’ta 29 Ekim’de açılan “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu sergi ise 10 Kasım akşamına kadar devam edecek.

Kasım ayı boyunca farklı aktivitelere ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus ve etkinlik takvimlerine www.tepenautilus.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

📆 07 Kasım 2013 Perşembe 14:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR